- پايگاه اطلاع رساني كشاورزي ايران - http://agna.ir -

آغاز به کار واحدهای تولید طیور در برزیل پس از اعتصاب رانندگان کامیون

اعتصاب رانندگان کامیون

آغاز به کار واحدهای تولید طیور در برزیل پس از اعتصاب رانندگان کامیون [1]

به گزارش انجمن پروتئین حیوانی برزیل [1] (ABPA) 163 واحد سردخانه در برزیل، فعالیتشان را پس از تعلیق کشتار و فرآوری در نتیجه اعتصاب رانندگان کامیون از سر می گیرند.

به گزارش بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) [1] به نقل از thepoultrysite، انتظار می رود تا هفته آینده همه صنایع مربوط به تولید و فرآوری طیور [1]، فعالیتشان را از سر بگیرند.

این پروسه به تدریج اتفاق می افتد و پیش بینی می شود تولید طیور طی مدت ۶۰ روز به حالت استاندارد بازگردد تا از حفظ کیفیت محصولاتی که به دست مشتری می رسد، اطمینان حاصل شود.

کمبود جدی خوراک در نقاط تولید در حال تامین شدن است و سطح تامین غذا در مزارع باید به حالت نرمال برگردد.

نمایندگان صنعت طیور، خسارات ناشی از اعتصاب را بررسی می کنند. انتظار می رود اعتصاب رانندگان کامیون بیش از ۸۰ میلیون دلار آمریکا به صنعت طیور این کشور خسارت وارد کرده باشد. این خسارت ها شامل زیان فروش در بازار داخلی، حیوانات مرده، هزینه های لجستیک، ضررهای قرارداد صادرات و غیره است.

به گفته فعالان این صنعت، تا وقتی که تولید و توزیع به حالت اولیه بازگردد، کمبود طیور و تخم مرغ در سوپرمارکت ها مشاهده خواهد شد.

به منظور تضمین کیفیت محصولات و ایمنی مواد غذایی، صنعت طیور برزیل [1] تلاش می کند تا سطوح ابداعی را در کوتاه ترین زمان ممکن ادامه دهد.

منبع: http://www.thepoultrysite.com/

 

 

[2] [3] [4]