• شماره خبر : 34013۴ ۹۸
 • تاریخ انتشار : چهارشنبه, ۲۳ خرداد
 • این صفحه را چاپ کن
 • بررسی ابزار IPM برای دستیابی به رویکردی متحد در مزارع

  NFU در تاریخ 5 ژوئن 2018، اولین اجلاس مدیریت آفات (IPM) را برگزار کرد و افراد آکادمیک و حرفه ای صنعت و کشاورزان را در این اجلاس گرد هم آورد تا درباره تحقیقات و کاربردی بودن رویکردی متحد در مزارع برای مدیریت آفات و بیماری ها به گفت و گو بنشینند.

  بررسی ابزار IPM 

  NFU اولین اجلاس مدیریت آفات را برگزار کرد؛

  بررسی ابزار IPM برای دستیابی به رویکردی متحد در مزارع

  NFU در تاریخ ۵ ژوئن ۲۰۱۸، اولین اجلاس مدیریت آفات (IPM) را برگزار کرد و افراد آکادمیک و حرفه ای صنعت و کشاورزان را در این اجلاس گرد هم آورد تا درباره تحقیقات و کاربردی بودن رویکردی متحد در مزارع برای مدیریت آفات و بیماری ها به گفت و گو بنشینند.

  به گزارش بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) به نقل از thepoultrysite، این اجلاس شامل سخنرانی هایی از مطالعات اعضای NFU، تحقیقات Rothamsted، AICC و AHDB و نوآوری های داوطلبانه بود که در راستای ابزار شیمیایی و غیرشیمیایی در دسترس کشاورزان برای مدیریت محصولات ارائه شد.

  اجلاس IPM با سخنرانی تام برداشو، مدیرعامل محصولات NFU، آغاز شد. او از نمایندگان حاضر در اجلاس خواست تا درباره چگونگی فعالیتشان صحبت کنند و اطلاعاتی را درباره فرآیند تصمیم گیری قبل از مصرف محصولات برای حفاظت از گیاه ارائه دهند.

  برادشو گفت: این اجلاس، فرصتی ایده آل برای گرد هم آوردن کشاورزان، دانشمندان، افراد آکادمیک و حرفه ای در صنعت است تا تجربیاتشان را به اشتراک بگذارند.

  او افزود: به اعتقاد من، در این صنعت بحث درباره کار مهمی که در مزارع انجام می شود و این که چگونه روش های شیمیایی و غیرشیمیایی را برای حفاظت از محصولات در برابر بیماری ها و آفت ها به کار می گیرند، غافل مانده ایم.

  وی ادامه داد: از حالا به بعد باید اطمینان حاصل کنیم که سیاست گذاران متوجه هستند که کشاورزی امری بسیار پیچیده است و باید غذای ایمن و ارزان در دسترس مردم قرار بگیرد.

  منبع: http://www.thepoultrysite.com/