- پايگاه اطلاع رساني كشاورزي ايران - http://agna.ir -

بررسی ابزار IPM برای دستیابی به رویکردی متحد در مزارع

بررسی ابزار IPM 

NFU [1] اولین اجلاس مدیریت آفات [1] را برگزار کرد؛

بررسی ابزار IPM [1] برای دستیابی به رویکردی متحد در مزارع [1]

NFU در تاریخ ۵ ژوئن ۲۰۱۸، اولین اجلاس [1] مدیریت آفات (IPM) را برگزار کرد و افراد آکادمیک و حرفه ای صنعت و کشاورزان را در این اجلاس گرد هم آورد تا درباره تحقیقات و کاربردی بودن رویکردی متحد در مزارع برای مدیریت آفات و بیماری ها به گفت و گو بنشینند.

به گزارش بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) [1] به نقل از thepoultrysite، این اجلاس شامل سخنرانی هایی از مطالعات اعضای NFU، تحقیقات Rothamsted، AICC و AHDB و نوآوری های داوطلبانه بود که در راستای ابزار شیمیایی و غیرشیمیایی در دسترس کشاورزان برای مدیریت محصولات [1] ارائه شد.

اجلاس IPM با سخنرانی تام برداشو، مدیرعامل محصولات NFU، آغاز شد. او از نمایندگان حاضر در اجلاس خواست تا درباره چگونگی فعالیتشان صحبت کنند و اطلاعاتی را درباره فرآیند تصمیم گیری قبل از مصرف محصولات برای حفاظت از گیاه ارائه دهند.

برادشو گفت: این اجلاس، فرصتی ایده آل برای گرد هم آوردن کشاورزان، دانشمندان، افراد آکادمیک و حرفه ای در صنعت است تا تجربیاتشان را به اشتراک بگذارند.

او افزود: به اعتقاد من، در این صنعت بحث درباره کار مهمی که در مزارع انجام می شود و این که چگونه روش های شیمیایی و غیرشیمیایی را برای حفاظت از محصولات در برابر بیماری ها و آفت ها به کار می گیرند، غافل مانده ایم.

وی ادامه داد: از حالا به بعد باید اطمینان حاصل کنیم که سیاست گذاران متوجه هستند که کشاورزی امری بسیار پیچیده است و باید غذای ایمن و ارزان در دسترس مردم قرار بگیرد.

منبع: http://www.thepoultrysite.com/

 

 

 

[2] [3] [4]