• شماره خبر : 37670۶ ۹۸
 • تاریخ انتشار : دوشنبه, ۱۷ دی
 • این صفحه را چاپ کن
 • اصفهان : کشف بیش از ۱۰۰ میلیون تومان داروی دامپزشکی قاچاق در استان

  رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان از کشف یک محموله دارو و مکمل خارجي قاچاق به ارزش یک میلیارد و 300 میلیون ریال در بازرسی از انباری در حاشیه شهر اصفهان خبر داد.

  رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از کشف یک محموله دارو و مکمل خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال در بازرسی از انباری در حاشیه شهر اصفهان خبر داد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) به نقل از پایگاه خبری پلیس، «سرهنگ سعید سلیمیان» اظهار داشت: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان اصفهان در ادامه برنامه های مقابله ای خود با قاچاقچیان کالا، طرح بازرسی از انبارهای حاشیه شهر را اجرایی کردند.

  رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان خاطر نشان کرد: در نتیجه اجرای این طرح تعداد ۲۱۷ کیسه دارو و مکمل دامپزشکی خارجی از یک انبار کشف شد.

  این مقام انتظامی با اشاره به این که مالک انبار از ارائه مدارک قانونی خودداری کرد از دستگیری وی خبر داد و افزود: ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال اعلام شده است.

  سرهنگ سلیمیان در پایان از تحویل متهم به مراجع قضائی خبر داد و خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با قاچاقچیان کالا و برهم زنندگان نظم اقتصادی جامعه برخورد قاطع و قانونی می کند و اجازه جولان به آنان نخواهد داد.