• شماره خبر : 41240۲۴ ۹۸
 • تاریخ انتشار : سه شنبه, ۲۱ خرداد
 • این صفحه را چاپ کن
 • انتخابات انجمن توزیع کنندگان عمده خوراک دام و طیور و آبزیان برگزار شد

  انتخابات هیات مدیره «انجمن صنفی توزیع کنندگان عمده نهاده های دام، طیور و آبزیان» دیروز در سازمان مرکزی تعاون روستایی برگزار شد.

  انتخابات هیات مدیره «انجمن صنفی توزیع کنندگان عمده نهاده های دام، طیور و آبزیان» دیروز در سازمان مرکزی تعاون روستایی برگزار شد.

   

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) ، انتخابات هیات مدیره «انجمن صنفی توزیع کنندگان عمده نهاده های دام، طیور و آبزیان» دیروز در محل سازمان مرکزی تعاون روستایی با حضور نمایندگانی از این سازمان، تولیدکنندگان و پیشکسوتان این صنعت برگزار شد.

   

  برای این انتخابات از میان اعضای مجمع ۱۲ نفر کاندیدای هیات مدیره و ۳ نفر کاندید بازرسی شده بودند که ۵ نفر به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره، دو نفر عضو علی البدل، یک بازرس و یک نفر به عنوان عضو علی البدل بازرسی انتخاب شدند. گفتنی است مدت خدمت اعضای هیات مدیره ۳ سال و بازرس یکسال است.

   

  در انتخابات هیات مدیره محسن حافظ با ۴۶ رای، ابوالفضل طالبی با ۳۸ رای، نورالدین محمدخانی با ۳۸ رای، مهدی ملک زاده با ۳۸ رای و رضا حقیقت پور با ۳۲ رای به ترتیب نفر اول تا پنجم شدند و علی اسدالله زاده با ۱۶ رای و امیر ترک نژاد با ۱۰ رای به عنوان دو عضو علی البدل هیات مدیره انتخاب شدند.

   

  همچنین فواد برزین با ۲۴ رای به عنوان بازرس و سید یزدان سرمنری با ۱۸ رای به عنوان عضو علی البدل بازرسی انتخاب شدند.

   

  حوزه فعالیت انجمن مذکور استان تهران و مدت فعالیت آن نامحدود خواهد بود و هیات مدیره در جهت تحقق اهداف اساسنامه مجمع گام برمیدارد.