• شماره خبر : 36083۲۷ ۹۸
 • تاریخ انتشار : سه شنبه, ۱۷ مهر
 • این صفحه را چاپ کن
 • ایران و چین اهداف بازرگانی و آینده تجاری مشترک دارند

  مدیرفروشFamsun با بیان اینکه تحریم ها نمی تواند این شرکت را مجبور به رفتن از ایران کند، تصریح کرد: ایران و چین اهداف بازرگانی و آینده تجاری مشترک دارند.

  فمسان

  مدیرفروش شرکت Famsun:

  ایران و چین اهداف بازرگانی و آینده تجاری مشترک دارند

  مدیرفروشFamsun با بیان اینکه تحریم ها نمی تواند این شرکت را مجبور به رفتن از ایران کند، تصریح کرد: ایران و چین اهداف بازرگانی و آینده تجاری مشترک دارند.

  پل ژو در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا)، با اشاره به اینکه سیاست این شرکت ترک ایران نیست و مشکلاتی که تحریم ها ایجاد می کند، حل شدنی است، اظهار کرد: سیاست این شرکت ادامه همکاری و ارتباطات دوستانه با ایران است.

  ژو با اشاره به ایده «one road,one belt» رییس جمهوری چین، مبنی بر ایجاد مسیرهای تجاری بین چین و کشورهای آسیای مرکزی، اروپا و کشورهای حوزه خلیج فارس، گفت: ممکن است بسیاری از کارخانه ها با توجه به سرمایه گذاری های بزرگ و شعبه هایی که در آمریکا دارند، تحت فشار تحریم ها قرار بگیرند، اما با توجه به روابط دوستانه دو کشور، ایران برای ما مهمتر است و از آن حمایت می کنیم.

   

  ایران، تنها کشور هدف Famsun در خاورمیانه

  مدیرفروش Famsun گفت: ۱۰ کشور هدف اصلی ایده one road, one belt برای این شرکت محسوب می شوند، که تنها کشور انتخاب شده در خاورمیانه، ایران است.

  مدیرفروش Famsun تاکید کرد: کشورهای بسیاری در خاورمیانه برای این هدف وجود دارند، اما ما ایران را انتخاب کردیم و مهمترین منطقه برای این شرکت است.

  ژو تصریح کرد: ایران سال هاست با تحریم مواجه است اما همواره قدرتمندانه سعی در برطرف کردن مشکلات دارد.

  وی افزود: اطمینان داریم راه مشترکی میان مردم ایران و چین وجود دارد.

   

  Famsun به دنبال ارائه راهکارهای یکپارچه از مزرعه تا سفره

  ژو درباره فعالیت گروه صنعتی میویانگ (فمسان) گفت: Famsun پیشینه ای طولانی دارد و با شناخت نیاز مشتریانش به دنبال ارائه راهکارهای یکپارچه از مزرعه تا سفره در صنعت خوراک است.

  مدیرفروش Famsun، این شرکت را یک هلدینگ بزرگ معرفی و اظهار کرد: این شرکت در زمینه تولید و نصب ماشین آلات و تجهیزات بخش های مختلف مانند خوراک دام، طیور و آبزیان، پردازش دانه، سیلوهای ذخیره و نگهداری دانه فعالیت می کند.

  وی ادامه داد: Famsun بزرگترین تولیدکننده خوراک حیوان در جهان است که از دانش و تکنولوژی روز دنیا بهره می برد.

  ژو با اشاره به اهمیت رعایت استاندارد در محصولات این شرکت، تصریح کرد: Famsun دبیرخانه مرکزی سازمان جهانی استاندارد (IOS) در بحث استانداردهای ماشین آلات خوراک است.

   

  تجارت با کارخانجات بزرگ و کمک به کارخانجات کوچک

  مدیرفروش Famsun پاسخ این پرسش که چرا این شرکت، ایران را برای سرمایه گذاری انتخاب کرد را واضح دانست و تصریح کرد: چین و ایران روابط دوستانه ای با یکدیگر دارند.

  وی افزود: این شرکت به روزترین تکنولوژی هایش را برای کمک به صنعت خوراک وارد ایران می کند تا این صنعت را ارتقا دهد.

  او ادامه داد: پیشرفت هر دو کشور به صورت همزمان، هدف و ارزش فمسان است.

  ژو با اشاره به مشتریان زیاد این شرکت در ایران و کشورهای مختلف جهان، اظهار کرد: بخش عمده فعالیت این شرکت در ایران با کارخانجات بزرگ تولیدکننده خوراک و انتقال تکنولوژی و تجهیزات به آنهاست.

  او افزود: همچنین این شرکت به برخی کارخانجات کوچک که ظرفیت توسعه دارند، خدماتی ارائه می دهد.

  وی ادامه داد: Famsun با هدف کمک به کارخانجات کوچکتر، ماشین آلات و تجهیزاتی را با قیمت و کیفیت مناسب در اختیارشان قرار می دهد.

   

  Kunlun، تنها راه برقراری مراودات بانکی

  ژو تنها راه برقراری مراودات مالی میان چین و ایران را بانک Kunlun معرفی و اظهار کرد: مبادله با بانک های ایرانی کار دشواری است. اگر برخی قوانین بانکی در ایران تغییر کند، شرایط برای انتقال پول آماده تر خواهد شد.

  وی ابراز امیدواری کرد که بانک های ایرانی در زمینه پرداخت مساعدت بیشتری داشته باشند.

  مدیرفروش Famsun، هدف این شرکت برای حضور در ایران را تنها توجه به جنبه مالی آن ندانست و گفت: ماشین آلات این شرکت تنها برای کسب درآمد به ایران منتقل نمی شوند، بلکه هدف ما کمک به کارخانجات خوراک و انتقال تکنولوژی است.

   

  پیشرفت صنعت در گروی قرار گرفتن واحدهای کوچک تولید در کنار یکدیگر

  ژو تکنولوژی را دلیل پیشرفت سریع چین دانست و تصریح کرد: هر کشوری راه حلی برای توسعه یافتن دارد.

  او افزود: در ابتدای راه شرکت های کوچک چینی ادغام و به یک شرکت واحد بزرگ تبدیل شدند تا در خدمت گروه های بزرگتر قرار بگیرند.

  وی ادامه داد: با تبدیل شدن به یک واحد بزرگ و قرار گرفتن منابع مختلف اطلاعاتی در کنار یکدیگر، تکنولوژی پیشرفت می کند.

  مدیر فروش شرکت Famsun گفت: محصولات این شرکت با سلامت انسان در ارتباط هستند، از این رو به دنبال راهکارهایی برای پیشرفت صنعت خوراک در آینده هستیم.

  وی ادامه داد: این آینده ای است که برای صنعت خوراک ایران نیز آغاز شده است.


  کلید واژه ها:
  , ,