• شماره خبر : 32197۲۳ ۹۷
 • تاریخ انتشار : چهارشنبه, ۲۳ اسفند
 • این صفحه را چاپ کن
 • با رای اعتماد دوباره نمایندگان مجلس، حجتی هم وزیر ماند

  وزیر جهاد کشاورزی که برای دفاع از عملکرد خود، صبح امروز در مجلس حاضر شد، پس از شنیدن سخنان مخالفان و موافقان حضورش در مسند وزارت جهاد کشاورزی، موفق به دریافت رای اعتماد چند باره از مجلس نشینان شد.

  دفاع حجتی در مجلس

  با رای اعتماد دوباره نمایندگان مجلس، حجتی هم وزیر ماند

  محمود حجتی که برای دفاع از عملکرد خود، صبح امروز در مجلس حاضر شد، پس از شنیدن سخنان مخالفان و موافقان حضورش در مسند وزارت جهاد کشاورزی، موفق به دریافت رای اعتماد چند باره از مجلس نشینان شد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا)، نمایندگان مجلس که روزهای پرکاری را برای خود رقم زده اند، پس استیضاح دو وزیر دیگر و رای اعتماد به آنها این سناریو را برای حجتی نیز تکرار کردند.

  بر پایه این گزارش، نمایندگان مجلس، امروز با  ۱۰۵ رای موافق، ۱۱۷ رای مخالف و ۷ رای ممتنع از مجموع ۲۲۹ آرای اخذشده، به ادامه وزارت محمود حجتی در پست وزارت جهاد کشاورزی دولت دوازدهم رای دادند.

  گفتنی است؛ نمایندگان مجلس از سال گذشته که حجتی برای سومین بار به عنوان وزیر جهاد کشاورزی کابینه دولت را همراهی می کند، زمزمه های استیضاح وی را مطرح می کردند.

  به هر روی، این اتفاق که در روزهای پایانی سال ۹۷ با همه فراز و فرودهای اقتصادی و چالش های فراوان کشور در این سال، رخ داده است، گویا پایان خوبی برای دولت دوازدهم داشت و هر سه وزیر استیضاح شده(آخوندی، ربیعی و حجتی) دوباره رای اعتماد گرفتند.