• شماره خبر : 41338۲۲ ۹۸
 • تاریخ انتشار : یکشنبه, ۲۶ خرداد
 • این صفحه را چاپ کن
 • تاثیر مستقیم فیداکسپو بر صنعت خوراک دام کشور

  اصغر نیک کار مدیرعامل اتحادیه کارخانجات خوراک دام طیور و آبزیان کشور گفت: مشکلاتی در صنعت خوراک دام و در تامین و تحویل نهاده‌های دامی وجود دارد اما ما امیدواریم که این مشکلات به زودی حل شود.

  تامین مواد اولیه کارخانه های خوراک

  اصغر نیک کار مدیرعامل اتحادیه کارخانجات خوراک دام طیور و آبزیان کشور درگفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) گفت: مشکلاتی در صنعت خوراک دام و در تامین و تحویل نهاده‌های دامی وجود دارد اما ما امیدواریم که این مشکلات به زودی حل شود.

  نیک کار در رابطه با نمایشگاه فید اکسپو خاطرنشان کرد: نمایشگاه فیداکسپو یک نمایشگاه تخصصی بسیار مفید است که تاثیر مستقیم و مثبتی در صنعت خوراک دام داشته است مخصوصاً تاثیر بالایی بر شرکت‌های تولیدکننده، شرکت های واسطه ای و شرکتهای توزیع کننده دارد

  مدیرعامل اتحادیه کارخانجات خوراک دام طیور و آبزیان کشور در رابطه با بهبود شرایط تولید خوراک دام پیشنهاد کرد: باید تلاش کنیم مشکلات مسیر را حل کنیم یکی از این مشکلات خام خواری است که باید جمع آوری شود و از مکان های بدون نظارت استفاده نشود. نهادها باید به سیستم صنعت وارد شود و توسط نهاد نظارتی کنترل و فرآوری شود. پیشنهاد ما این است که سیستم را به تولید کننده صنعت بسپارند و کار تولید تنها توسط این تولید کننده ها انجام شود و پرورش دهنده وقت خود را تنها صرف کار پرورش کند تا کیفیت کار خود را بالا ببرد امیدواریم این مهم با همت مسئولین و دولت اتفاق بیفتد.