• شماره خبر : 41942۲۲ ۹۸
 • تاریخ انتشار : یکشنبه, ۱۶ تیر
 • این صفحه را چاپ کن
 • مهم‌ترین بخش مشکلات ناشی از تحریم ها تامین و حواله ارز است

  سیامک گوهرخای مدیر عامل شرکت پارسیان اکسیر آریا اظهار کرد: نمایشگاه تخصصی قطعا تاثیر مثبتی در صنعت دارد اما با توجه به وضعیت موجود نمایشگاه انتظارات ما را برآورده نمی کند از نظر تعداد شرکت‌کننده و بازدید کننده در حال حاضر کاهش داشته ایم.

  تولید مرغ گوشتی

  مدیر عامل شرکت پارسیان اکسیر آریا؛

  مهم‌ترین بخش مشکلات ناشی از تحریم ها تامین و حواله ارز است

  سیامک گوهرخای مدیر عامل شرکت پارسیان اکسیر آریا در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) اظهار کرد: نمایشگاه تخصصی قطعا تاثیر مثبتی در صنعت دارد اما با توجه به وضعیت موجود نمایشگاه انتظارات ما را برآورده نمی کند از نظر تعداد شرکت‌کننده و بازدید کننده در حال حاضر کاهش داشته ایم.

  وی افزود: در زمینه خوراک دام در کشور چند بخش وجود دارد اما مهم‌ترین بخش مشکلات ناشی از تحریم ها تامین و حواله ارز است که در صورت حل شدن می توان به وضعیت سابق بازگشت.

   

  تولید مرغ گوشتی به صنعت مونتاژ تبدیل شده است

  در ادامه رضا حسنی فراهانی مدیر فروش شرکت ادامه داد: مرغ گوشتی به صنعت مونتاژ در کشور تبدیل شده و خوراک آن کاملا وارداتی است به همین دلیل جهاد کشاورزی می تواند مدیریت کند. اگر سوء مدیریت در شرایط تحریم و اقتصادی وجود نداشته باشد می تواند اوضاع را بهتر کند و دلیل اصلی مشکلات ما هم این سوء مدیریت است.

  وی افزود: در نحوه توزیع سویا بخش‌های مقرراتی در واردات محدودیت ایجاد کرده و نتوانستند صحیح و کارآمد عمل کنند سوء مدیریت داخلی به تحریم مربوط نیست و باید رفع شود.

  وی افزود: سوء مدیریت از طرف مصرف کننده نمی تواند راهکاری داشته باشد و باید ازطرف مسئولان اصلاح شود .