• شماره خبر : 42050۵ ۹۸
 • تاریخ انتشار : سه شنبه, ۱۸ تیر
 • این صفحه را چاپ کن
 • تولید نسل جدید مکمل های خوراکی بر اساس فناوری «کلات‌های پیشرفته»

  مکمل‌های خوراک دام، طیور و آبزیان تولید شده در شرکت دانش بنیان صدور احرار شرق با نام تجاری "بن زا" (بن به معنی ریشه، زا پسوند به مفهوم زایش) محصولات جدیدی است که بر اساس فناوری "کلات‌های پیشرفته" سنتز و تولید می‌شوند.

  توسط شرکت دانش بنیان صدور احرار شرق با نام تجاری “بن زا”  صورت گرفت؛

  تولید نسل جدید مکمل های خوراکی بر اساس فناوری «کلات‌های پیشرفته»

  مکمل‌های خوراک دام، طیور و آبزیان تولید شده در شرکت دانش بنیان صدور احرار شرق با نام تجاری “بن زا” (بن به معنی ریشه، زا پسوند به مفهوم زایش) محصولات جدیدی است که بر اساس فناوری “کلات‌های پیشرفته” سنتز و تولید می‌شوند.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا)؛ محمد حسن نظران این مدیرعامل شرکت دانش بنیان صدور احرار شرق مخترع این نسل جدید از مکمل ها اعلام داشت: فناوری برای اولین بار در جهان در اداره ثبت اختراعات آمریکا، اتحادیه اروپا و ایران به ثبت رسیده است و فناوری فوق در حال حاضر به عنوان فن‌آوری نو در تولید نسل جدید مکمل‌های دام،  طیور و آبزیان توانسته است نتایج ویژه و شگرفی را در فارم‌های صنعتی ایجاد کند و با عنوان نسل جدید مکمل‌ها با ساختار کلات‌های پیشرفته معرفی شده است.

  وی افزود: مکمل‌های بن زا در مقایسه با بهترین مکمل‌های معدنی و نیز کلاته (اسید آمینه ای) موجود از جذب بالاتری برخوردار هستند.

   

  وی تصریح کرد: بر اساس بررسی‌های انجام شده در فارم‌های آزمایشگاهی و صنعتی بزرگ کشور حتی در شرایط تنش‌ها، استرس‌های محیطی و نیز شیوع بیماری‌ها بالاترین راندمان تولید و کمترین تلفات در گله‌های مصرف کننده مکمل های بن زا مشاهده شده است.

  نظران در ارتباط با رده های محتلف مکمل های بن زا گفت: بن زاچیک، مکمل خوراک مخصوص طیور برای مصرف جهت فارم های پرورش مرغ، بوقلمون، بلدرچین، کبک و اردک بوده و بن زا پلکس۷ نیزمکمل خوراک مخصوص دام برای مصرف جهت فارمهای پرورش گاو، گوسفند، بز و شترمرغ می باشد.

  وی در ادامه در مورد مکمل های خوراک تک عنصری بن زا گفت: این مکمل ها شامل مکمل های بن زا-آهن، بن زا-روی، بن زا-منگنز، بن زا-مس، بن زا-کروم، بن زا-کبالت و بن زا-سلنیوم جهت کارخانجات تولید خوراک و نیزفارمهای بزرگ پرورشی می باشند.

  وی در انتها یادآور شد: مکمل های بن زا بسیار مقرون به صرفه هستند و با مصرف آنها کمیت و کیفیت تولیدات فارمی افزایش می یابد.