• شماره خبر : 41958۳۰ ۹۸
 • تاریخ انتشار : دوشنبه, ۱۷ تیر
 • این صفحه را چاپ کن
 • ثبات قیمت بازار را از رکود نجات می دهد

  حمید احمدی مدیرعامل فید ایران صنعت در رابطه با وضعیت خوراک دام در کشور گفت: در حال حاضر بیشترین مشکلی که داریم نوسان قیمت است ممکن است گرانی تاثیری نداشته باشد اما نوسانات قیمت مانع خدمت رسانی ما می شود و به صنعت ضرر رسانده است ما منتظر ثبات مانده ایم و تا به ثبات نرسیم این رکود وجود دارد.

  ثبات قیمت بازار را از رکود نجات می دهد؛

  حمید احمدی مدیرعامل فید ایران صنعت در گفتگو با با پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) اظهار کرد: این نمایشگاه مزیتی که نسبت به نمایشگاه‌های دائمی دیگر دارد این است که تخصصی است و بازدیدکنندگان آن نیز متخصص هستند در زمان بندی و تبلیغات مدیریت خوبی داشته و نسبت به هزینه بازتاب بهتری می تواند داشته باشد.

  وی در رابطه با وضعیت خوراک دام در کشور گفت: در حال حاضر بیشترین مشکلی که داریم نوسان قیمت است ممکن است گرانی تاثیری نداشته باشد اما نوسانات قیمت مانع خدمت رسانی ما می شود و به صنعت ضرر رسانده است ما منتظر ثبات مانده ایم و تا به ثبات نرسیم این رکود وجود دارد.

  مدیرعامل فید ایران صنعت تصریح کرد: حذف سهمیه ها و کم شدن رانت می‌تواند به صنعت کمک کند. به وجود آمدن بازار ثابت طی یک سال می‌تواند دلالان را حذف کرده و به تولید کمک کند، سود اصلی در حال حاضر نصیب دلالان شده است.