- پايگاه اطلاع رساني كشاورزي ايران - http://agna.ir -

جشن پروانگی ویوان/ پس از ۱۰ سال زرین خاک قاین پروانه شد

روابط عمومی گروه ویـوان:

جشن پروانگی ویوان/ پس از ۱۰ سال زرین خاک قاین پروانه شد

روابط عمومی گروه ویـوان خبر داد: تغییر نام یکی از بزرگترین تولید کنندگان افزودنی های خوراک دام و طیور خاورمیانه هم زمان با جشن ده سالگی و یک دهه تلاش صادقانه و خوشنامی در صنعت دام و طیور کشور توانسته از پیله سخت عزم و اراده خارج شود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران(اگنا) [1]، بنا به اعلام روابط عمومی گروه ویـوان (زرین خاک قاین) این شرکت پس از یک دهه تلاش صادقانه و خوشنامی در صنعت دام و طیور کشور توانسته است از پیله سخت عزم و اراده خارج شده و پس از ده سال انتظار امروز پروانه شدن خود را به عنوان  اولین و بزرگترین تولیدکننده افزودنیهای خوراک دام و طیور در خاورمیانه جشن بگیرد.

 

این موفقیت با کوشش فراوان و در مسیر توسعه و تکامل و ورود به بازارهای بین المللی ایجاد شده و تحولی بزرگ برای صنعت تولید افزودنی های خوراک دام و طیور کشور محسوب می‌شود.

 

روابط عمومی گروه ویـوان افزود: هم زمان با ده ساله شدن این تلاش ها و در راستای سیاست های همیشگی و پایدار این شرکت که پیشرو بودن و تولید محصولاتی که در نوع خود اولین و بهترین باشد نام خود را از “زرین خاک قاین” به “ویـوان ( We One )” تغییر داده است.
وی در خصوص این نام افزود : “ویـــــــــوان” در لغت به معنای “سرشار از سلامتی” بوده و هم چنین نام یکی از پادشاهان قدرتمند در سلسله هخامنشی می باشد.

لازم به ذکر است که این شرکت افزودنی هایی از جمله توکسین بایندر و پلت بایندر، اکسیدمنیزیم،کربنات منیزیم، بنتونیت، توکسین بایندر چند جزئی، خاک گربه و … تولید و به بازارهای داخلی و بین المللی عرضه می کنند.

امید است که این شرکت بتواند همانند گذشته و به تبعیت از معنای “ویــــوان” محصولاتی با اقتدار و سرشار از سلامتی به صنعت دام و طیور کشور عرضه نماید چرا که اقتدار تولیدکنندگان ما و نام آوری آنها در سطح بین الملل به نمایش هر چه بهتر شایستگی های ایرانی خواهد انجامید.

[2] [3]