• شماره خبر : 32153۵ ۹۸
 • تاریخ انتشار : سه شنبه, ۲۲ اسفند
 • این صفحه را چاپ کن
 • حمل بهداشتی دان با استفاده از بونکر

  قائم مقام اتحادیه کارخانجات خوراک دام، طیور و آبزیان پس از نشست با کارشناسان کشور اسپانیا گفت: در حال مذاکره و رایزنی برای حذف پاکت از دان های آماده شده در کارخانه های تولید خوراک هستیم.

  افزایش قیمت نهاده های دامی

  قائم مقام اتحادیه کارخانجات خوراک دام، طیور و آبزیان پیشنهاد داد:

  حمل بهداشتی دان با استفاده از بونکر

  قائم مقام اتحادیه کارخانجات خوراک دام، طیور و آبزیان پس از نشست با کارشناسان کشور اسپانیا، گفت: در حال مذاکره و رایزنی برای حذف پاکت  دان های آماده در کارخانه های تولید خوراک هستیم.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا)، مهدی مسعودی اظهار کرد: پیشنهادات خود را برای حمل دان با بونکر از کارخانه های تولید خوراک به واحدهای مرغداری به سازمان دامپزشکی ارائه داده ایم که مورد استقبال مسئولان این سازمان نیز قرار گرفت.

  او افزود: این موضوع می تواند منجر به کاهش هزینه های تولید و توزیع خوراک و همچنین بهداشتی تر کردن عرضه آن در زنجیره تولید شود.

  مسعودی ادامه داد: در حال حاضر در کشورهای پیشرفته، دان آماده با بونکر به مرغداری ها حمل می شود و پس از انتقال به سیلوهای مرغداری مورد استفاده قرار می گیرد.

  قائم مقام اتحادیه کارخانجات خوراک دام، طیور و آبزیان تصریح کرد: استفاده از این روش هم میزان آلودگی خوراک را کاهش می دهد و هم با حذف پاکت دان می توان قیمت خوراک عرضه شده را پایین آورد.