• شماره خبر : 765۲ ۹۸
 • تاریخ انتشار : سه شنبه, ۲۹ اردیبهشت
 • این صفحه را چاپ کن
 • در فارم هايمان روزانه 150 گرم وزن گوساله ها را بهبود داديم

  مدير بخش علمي و بازاريابي شركت دنكاويت (Denkavit) گفت: در شرايط مختلف در كنار علوفه و كنسانتره استفاده از دنكاميلك مي تواند روزانه بين 100 تا 150 گرم وزن گوساله را بهبود بخشد .
  به گزارش پايگاه اطلاع رساني كشاورزي ايران (اگنا)، گريت فان تريروم  (Gerriet Van Trierum) مدير بخش علمي و بازاريابي شركت دنكاويت (Denkavit) در سمينار « تغذيه گوساله هاي شير خوار» گفت: به واسطه اينكه اين شركت خود پرورش دهنده گوساله مي باشد تمام تغييراتي كه در كيفيت جايگزين شير خشك توليدي ما رخ مي دهد براي اولين بار در فارم هاي خودمان قابل رويت است. براي همين مصرف كنندگان مي توانند مطمئن باشند كه در اين محصول به كيفيت، امنيت غذايي و انتخاب دقيق منابع پروتئين و چربي به خوبي توجه شده است.
  بخاطر اينكه “دنكاويت” در كشورهاي مختلف مراكز تحقيقاتي دارد و روي گوساله هاي زيادي تحقيقات زيادي روي تعداد گوساله هاي بسياري انجام داده است توانسته براي هر شرايطي شير خشك جايگزين آن شرايط را طراحي و توليد كند .
  گرچه موارد مختلفي بر افزايش وزن روزانه گوساله ها تاثير گذار است. در شرايط مختلف در كنار علوفه و كنسانتره استفاده از دنكاميلك (Denkamilk) مي تواند روزانه بين 100 تا 150 گرم وزن گوساله را بهبود بخشد .
  اين شركت در كشورهاي فرانسه و هلند مركز توليد داشته و در كشورهاي آلمان، فرانسه، ايتاليا و هلند مركزتحقيقاتي دارد و محصولات خود را در بيش از 40 كشور دنيا عرضه مي دارد.
  چون قيمت تمام شده اين محصول بسيار پايين تر از شير كامل گاو است و مي توان با مقادير كمتر شير خشك در پرورش گوساله نتايج بهتري گرفت براي دامداران از لحاظ اقتصادي مقرون به صرفه است.
  براي توليد اين محصول از منابع اختصاصي پروتئين مانند آب پنير شيرين استفاده مي شود و بجاي آنتي بيوتيك از روغنهاي ضروري استفاده مي شود و حاوي پروبيوتيك و پري بيوتيك است.