• شماره خبر : 37701۶ ۹۸
 • تاریخ انتشار : چهارشنبه, ۱۹ دی
 • این صفحه را چاپ کن
 • دوره یک روزه آسیب شناسی ناباروری در گله های مرغ مادر/رونمایی از کتاب راهنمای کاربردی آزمایش های تغذیه طیور

  دوره یک روزه آموزشی آکادمی میناطیور با عنوان «آسیب شناسی ناباروری در گله های مرغ مادر» اواخر بهمن ماه در محل این آکادمی (شهرک صنعتی اشتهارد)، برگزار خواهد شد. 

  مجتبی زاغری استاد تمام دانشگاه تهران

  آکادمی میناطیور برگزار می کند؛

  دوره یک روزه آسیب شناسی ناباروری در گله های مرغ مادر/رونمایی از کتاب راهنمای کاربردی آزمایش های تغذیه طیور

  دوره یک روزه آموزشی آکادمی میناطیور با عنوان «آسیب شناسی ناباروری در گله های مرغ مادر» اواخر بهمن ماه در محل این آکادمی (شهرک صنعتی اشتهارد)، برگزار خواهد شد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا)، مجتبی زاغری، موسس آکادمی میناطیور با اعلام این خبر، گفت: در این دوره، گروهی از استادان دانشگاهی و متخصصان صنعت به عنوان مدرس حضور خواهند یافت.

  وی ادامه داد: خانم دکتر لطفی از دانشگاه اوهایو نیز با ویدئو کنفرانس مباحثی را در این زمینه مطرح می کند.

  این استاد تمام دانشکده کشاورزی گروه علوم دامی دانشگاه تهران، همچنین از رونمایی کتابی با عنوان «راهنمای کاربردی آزمایش های تغذیه طیور» در بهمن ماه امسال خبر داد و گفت: آزمایش های بسیاری در بخش طیور در کشور انجام می شود که صنعت محور نیستند، بلکه دانشگاه محورند.

  وی ادامه داد: این کتاب سمت و سوی میان صنعت و دانشگاه را یکسان و ایرادات و اشتباهات آماری و طراحی آزمایش ها را تا حدودی برطرف می کند.

  گفتنی است؛ کتاب «راهنمای کاربردی آزمایش های تغذیه طیور» نوشته دکتر مایک بت فورد، برنده برترین پژوهشگر سال ۲۰۱۸ در جهان، به سرپرستی دکتر مجتبی زاغری، استاد تمام دانشکده کشاورزی گروه علوم دامی دانشگاه تهران و موسس آکادمی میناطیور ترجمه شده است.