• شماره خبر : 26877۳۰ ۹۷
 • تاریخ انتشار : چهارشنبه, ۱۲ مهر
 • این صفحه را چاپ کن
 • دومین آتش سوزی مهیب در مزارع تولید تخم مرغ امریکا/۴ انبار غله در مزرعه تخم مرغ Hi Grade نابود شد

  دومین آتش سوزی مهیب در سال 2017 به جان مزرعه تولید تخم مرغ Hi Grade در ایالت ایندیانای امریکا افتاد و درپی آن دست کم چهار انبار بزرگ غله در نزدیکی منچستر شمالی نابود شد.

  دومین آتش سوزی مهیب در مزارع تولید تخم مرغ امریکا/۴ انبار غله در مزرعه تخم مرغ Hi Grade نابود شد

  دومین آتش سوزی مهیب در سال ۲۰۱۷ به جان مزرعه تولید تخم مرغ Hi Grade در ایالت ایندیانای امریکا افتاد و درپی آن دست کم چهار انبار بزرگ غله در نزدیکی منچستر شمالی نابود شد.

  به گزارش بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران(اگنا)، به نقل از سایت خبری WANE، مقامات آتش نشانی با اعلام این خبر، گفتند: آتش سوزی حدود ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه دوشنبه شب، دوم اکتبر در مزرعه تولید تخم مرغ Hi Grade نزدیکی منچستر شمالی در ایالت ایندیانا آغاز شد و چهار انبار غله را نابود کرد.

  بر پایه این گزارش، ۲۲ ایستگاه آتش نشانی، وظیفه مهار و خاموش کردن این آتش سوزی مهیب را بر عهده داشتند. به گفته آنها آتش از یک انبار شروع شد و وزش باد شعله ها را به سه انبار دیگر رساند که سرانجام هر چهار انبار غله در این مزرعه بزرگ تولید تخم مرغ، کاملا سوختند و نابود شدند.

  پس از تلاش آتش نشانان ۲۲ ایستگاه، سرانجام این آتش سوزی مهیب کنترل و خاموش شد. هنوز میزان خسارت وارده و تلفات مرغ های تخم گذار در این مزرعه مشخص و اعلام نشده است و بررسی ها در این زمینه ادامه دارد.

  گفتنی است؛ مزرعه تولید تخم مرغ Hi Grade تنها مزرعه ای نیست که امسال دچار آتش سوزی شد. در جولای گذشته نیز، مزرعه Hillandale آتش گرفت و بیش از ۱۰۰ هزار قطعه مرغ در آتش سوزی تایون تاون شیپ در ایالت پنسیلوانیای امریکا نابود شدند.