• شماره خبر : 31620۷ ۹۸
 • تاریخ انتشار : شنبه, ۵ اسفند
 • این صفحه را چاپ کن
 • روند افزایشی قیمت مرغ از ۱۵ اسفند

  رییس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی با بیان اینکه قیمت مرغ از 15 اسفند روند افزایشی خواهد داشت، گفت: امیدواریم قیمت مرغ در شب عید تا 8400 تومان باشد تا تولیدکنندگان مرغ متضرر نشوند.

  قیمت مرغ

  رییس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی خبر داد:

  روند افزایشی قیمت مرغ از ۱۵ اسفند

  رییس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی با بیان اینکه قیمت مرغ از ۱۵ اسفند روند افزایشی خواهد داشت، گفت: امیدواریم قیمت مرغ در شب عید تا ۸۴۰۰ تومان باشد تا تولیدکنندگان مرغ متضرر نشوند.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) به نقل از ایلنا، مهدی یوسف خانی رییس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی درخصوص قیمت مرغ در بازار اظهار کرد: قیمت مرغ زنده درب مرغداری هر کیلو ۵۳۰۰ تومان است. قیمت مرغ کشتار شده و گرم درب کشتارگاه ۷۳۵۰تومان و درب واحدهای صنفی ۷۵۰۰ تومان است.

  وی افزود: مرغ در خرده فروشی‌ها با قیمت ۸۳۰۰ تومان به فروش می رسد.

  یوسف خانی در رابطه با روند افزایشی قیمت مرغ در بازار خاطرنشان کرد: در این چند هفته اخیر قیمت مرغ روند افزایشی را طی کرده و از ۷۸۰۰ تومان تا ۸۳۰۰ تومان تغییر کرده است که این افزایش کاملا منطقی بود.

  وی افزود: قیمت فروش مرغ بسیار کم بود و باعث متضرر شدن تولیدکنندگان شده بود. درحال حاضر قیمت مرغ مناسب است و ضرری متوجه تولیدکنندگان نیست اما این قیمت هم پایدار نیست و رو به کاهش است.

  رییس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی عنوان کرد: ما تا ۱۵ اسفند روند قیمتی کاهشی خواهیم داشت اما بعد از آن تا عید روند افزایشی قیمت تا رسیدن به قیمت واقعی مرغ را خواهیم داشت.

  یوسف خانی با اشاره به بازار شب عید تصریح کرد: ما امیدواریم قیمت مرغ را در شب عید تا ۸۴۰۰ تومان داشته باشیم تا تولیدکنندگان مرغ متضرر نشوند.