• شماره خبر : 42663۲۸ ۹۸
 • تاریخ انتشار : شنبه, ۱۲ مرداد
 • این صفحه را چاپ کن
 • رونمایی از گاوهای درمانگر در هلند/ در آغوش گرفتن گاو جهت رفع استرس!

  برخی از هلندی‌ها برای رفع استرس، گاوهایشان را در آغوش می‌گیرند تا احساس آرامش کنند .

  برخی از هلندی‌ها برای رفع استرس، گاوهایشان را در آغوش می‌گیرند تا احساس آرامش کنند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ریتم مدرن زندگی‌های امروزه اغلب به استرس‌های بیشتر کمک می‌کند، اما سوزان وولرز که در مزرعه‌ای نزدیک شهر نیویورک آمریکا زندگی می‌کند. می‌داند چگونه باید با این موضوع کنار بیاید.

  این زن اصلیتی هلندی دارد و ادعا می‌کند که کشاورزان کشورش اغلب با گاو‌ها گریه می‌کنند تا از افکار منفی خلاص شوند و به آرامش برسند. آن‌ها معتقدند وجود یک حیوان بزرگ مانند گاو در نزدیکیشان، آرامبخش است.

  هزینه ورود به مزرعه سوزان ۷۵ دلار در ساعت برای دو بازدید کننده و ۱۲۵ دلار در ساعت برای چهار نفر است. سوزان در ابتدا به مهمانان که می‌خواهند از استرس دور شوند پیشنهاد می‌کند که کنار دو گاو او به نام‌های بانی و بلا بنشینند. پس از آنکه مراجعین افکار غیرضروری را پاک کردند و اعتماد متقابل برقرار شد می‌توانند شروع کنند.

  مراجعین گاو‌ها را در آغوش می‌گیرند و نوازش می‌کنند و حتی با آن‌ها صحبت می‌کنند. بانی و بلا دو گاوی هستند که توسط سوزان از کشتارگاه خریداری شدند، پس گاو‌ها نیز خوشحالند که از مرگ رهایی یافتند و اکنون به عنوان درمانگر به مردم کمک می‌کنند