• شماره خبر : 33227۲ ۹۷
 • تاریخ انتشار : یکشنبه, ۱۶ اردیبهشت
 • این صفحه را چاپ کن
 • سرمایه گذاری  ۶۵ میلیون یورویی Boehringer Ingelheim  برای تولید واکسن پرندگان

  شرکت Boehringer Ingelheim قصد دارد برای تامین نیاز رو به رشد واکسن پرندگان در جهان، حدود 65 میلیون یورو برای راه اندازی موسسه ای با تکنولوژی پیشرفته در سینت پریست فرانسه سرمایه گذاری کند.

  سرمایه گذاری  65 میلیون یورویی

  سرمایه گذاری  ۶۵ میلیون یورویی Boehringer Ingelheim  برای تولید واکسن پرندگان

  شرکت Boehringer Ingelheim قصد دارد برای تامین نیاز رو به رشد واکسن پرندگان در جهان، حدود ۶۵ میلیون یورو برای راه اندازی موسسه ای با تکنولوژی پیشرفته در سینت پریست فرانسه سرمایه گذاری کند.

  به گزارش بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) به نقل از thepoultrysite، این شرکت برای نشان دادن تعهدش به صنعت طیور در جهان اعلام کرد که قرار است این مبلغ را برای تولید واکسن پرندگان سرمایه گذاری کند.

  این گروه آلمانی کارش را در ساختمان ۵ هزار و ۷۰۰ مترمربعی این موسسه در ناحیه  Lyon Porte-des-Alpes (LPA) Hyhc  آغاز کرده است.

  این پروژه که F2IVE دارد در ساختمانی سه طبقه شامل هزار متر مربع فضا، برای فرمول بندی و توزیع واکسن های پرندگان فعالیت خواهد داشت.

  ایک للوچ، رییس شرکت Boehringer Ingelheim سلامت حیوانات فرانسه می گوید: با رشد مصرف طیور در جهان، نیاز به واکسن پرندگان رو به افزایش است.

  وی ادامه داد: بنابراین ناحیه تولید LPA در سینت پریست تا ۲۰۲۰ اشباع خواهد شد. باید برنامه ای برای آینده داشته باشیم و ظرفیت تولید بیشتری پیدا کنیم.

  این ساختمان جدید که طراحی سازگار با محیط زیست دارد دو لاین فرمول بندی را در خود جای می دهد؛ لاین توزیع بطری چند فرمتی و ناحیه توزیع کیسه ای.

  خاک برداری و دیوارسازی این ساختمان با تکنولوژی پیشرفته در ماه مارس ۲۰۱۸ آغاز شد و انتظار می رود اولین در بهار ۲۰۲۰، اولین تعداد واکسن پرندگان در بازار جهانی به جز ایالات متحده ارائه شود.

  این سرمایه گذاری جدید منجر به ایجاد ۴۲ شغل جدید و در نهایت افزایش ۳ برابری ظرفیت تولید واکسن غیرفعال خواهد شد.

  منبع: http://www.thepoultrysite.com /