• شماره خبر : 31790۷ ۹۸
 • تاریخ انتشار : چهارشنبه, ۹ اسفند
 • این صفحه را چاپ کن
 • سیستان و بلوچستان: پلمپ ۲۷ واحد صنفی عرضه غیربهداشتی فرآورده های دامی در استان

  مدیرکل دامپزشکی سیستان و بلوچستان گفت:27 واحد صنفی عرضه غیربهداشتی فرآورده های خام دامی از ابتدای امسال تاکنون در این استان پلمپ شدند

  مدیرکل دامپزشکی سیستان و بلوچستان گفت:۲۷ واحد صنفی عرضه غیربهداشتی فرآورده های خام دامی از ابتدای امسال تاکنون در این استان پلمپ شدند

  به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، مهدی حسینی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این واحدهای عرضه مواد خام گوشتی و دامی که عمدتا در قالب واحد صنفی قصابی و عرضه مرغ زنده فعالیت می کردند به دلیل تخلفات مختلف با حکم دادستانی و همکاری نیروی انتظامی پلمپ شدند.
  وی ادامه داد: بازرسان اداره دامپزشکی در راستای تامین امنیت غذایی و حفاظت از سلامت جامعه با متخلفان عرضه فرآوده های خام دامی با قاطعیت برخورد می کند.
  مدیرکل دامپزشکی سیستان و بلوچستان از شهروندان خواست برای تهیه گوشت سفید و قرمز مورد نیاز خود به مراکز تحت نظارت دامپزشکی مراجعه کنند.
  حسینی خاطر نشان کرد: مردم سیستان و بلوچستان می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را به شماره تلفن ۱۵۱۲ اطلاع دهند تا برخورد قانونی لازم با متخلفان انجام شود.