• شماره خبر : 37406۲۸ ۹۸
 • تاریخ انتشار : شنبه, ۸ دی
 • این صفحه را چاپ کن
 • شاهین‌شهر و میمه: کشف ۳ تن خمیرمرغ غیربهداشتی در یک مرکز تولیدی غیرمجاز

  رئیس شبکه دامپزشکی شاهین شهر و میمه از کشف و معدوم سازی 3 هزار کیلوگرم خمیرمرغ غیربهداشتی و غیر مجاز در شهرستان شاهین شهر و میمه خبر داد.

  رئیس شبکه دامپزشکی شاهین شهر و میمه از کشف و معدوم سازی ۳ هزار کیلوگرم خمیرمرغ غیربهداشتی و غیر مجاز در شهرستان شاهین شهر و میمه خبر داد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) به نقل از روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان شاهین شهر و میمه، «دکتر علیرضا لارابی» رئیس شبکه در تشریح این خبر گفت: در راستای انجام وظایف ذاتی و قانونی سازمان دامپزشکی کشور و همچنین تأمین بهداشت و سلامت فرآورده های خام دامی، مقدار ۳ هزار کیلوگرم خمیر مرغ حاصل از گوشت و آلایش طیور که به صورت غیر بهداشتی و بدون نظارت بهداشتی دامپزشکی در یک مرکز غیر مجاز تولید شده بود، کشف و ضبط گردید.

  وی در ادامه افزود: پس از انجام مراحل قانونی و بر اساس دستور مقام قضایی و با همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه، نسبت به معدوم سازی محموله مذکور اقدام گردید.

  رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان شاهین شهر و میمه خاطر نشان کرد: استفاده از فرآورده های خام دامی مجاز و بهداشتی در فرآیند تولید مواد پروتئینی (سوسیس، کالباس و …) از اهمیت ویژه ای در سلامت این گونه فرآورده ها و نهایتاً ارتقاء بهداشت عمومی جامعه برخوردار می باشد.