• شماره خبر : 27198۲۵ ۹۸
 • تاریخ انتشار : سه شنبه, ۱۸ مهر
 • این صفحه را چاپ کن
 • شرکت اکوپروم نمایندگی های فعال از سراسر کشور می پذیرد

  درپی استقبال چشمگیر از پیت ماس روسی در بازار ایران، شرکت بزرگ و معتبر اکوپروم روسیه از سراسر ایران نمایندگی های فعال می پذیرد تا به این ترتیب بهترین محصول پیت ماس به دست مصرف کنندگان ایرانی برسد.

  درپی استقبال چشمگیر از پیت ماس روسی در بازار ایران، شرکت بزرگ و معتبر اکوپروم روسیه از سراسر ایران نمایندگی های فعال می پذیرد تا به این ترتیب بهترین محصول پیت ماس به دست مصرف کنندگان ایرانی برسد.

  بر پایه این گزارش، شرکت اکوپروم؛  واردکننده پیت ماس روسی به ایران؛ فعالیت خود را از سال ۲۰۱۲ در روسیه آغاز کرده است. دفتر رسمی این شرکت که از چندی پیش در بندرانزلی افتتاح شده، ارائه دهنده انواع پیت ماس تولیدی این کارخانه است.

   

   

  از محصولات قابل عرضه شرکت اکوپروم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  پیت ماس مخلوط ویژه خاک گلدان Eco Flower PRO

  خاک پوششی قارچ Eco Mushroom PRO

  پیت ویژه بذر و نشا Eco Seed PRO

  پیت ماس خام Natural Peat Moss

  شایان ذکر است؛ تنها معدن و کارخانه ای که مجوز بهره برداری و تولید پیت ماس را در کشور روسیه دارد، شرکت اکوپروم است. این شرکت عضو انجمن بین المللی پیت لند است که توسط آکادمی علوم روسیه شعبه اورال به رسمیت شناخته شده است. همچنین شرکت اکوپروم عضو انجمن تولیدکنندگان محصولات زراعی نیز می باشد.

  ویژگی پیت ماس روسی

  پیت ماس تولیدی شرکت اکوپروم در کارخانه و معدن ۸۰۰ هکتاری آن واقع در منطقه اورال روسیه با پیشرفته ترین و مجهزترین ماشین آلات و امکانات آزمایشگاهی مدرن، زیرنظر کادری متخصص و مجرب تولید می شود.

  پیت ماس فرآوری شده در معدن اکوپروم کاملا استریل بوده و دارای قابلیت جذب و نگهداری بالای آب، مناسب برای احیای خاک های شور و قلیایی، ذخیره مواد آلی و اسید هیومیک، مناسب برای رشد انواع بذر گل و گیاه در شرایط محیطی مختلف همچون بسترها، گلخانه ها و گلدان، حفظ عناصر شیمیایی خاک و جلوگیری از فساد ریشه گیاه و غیره است.

  معدن پیت ماس شرکت اکوپروم به سبب نزدیکی به ایران و در نتیجه قیمت تمام شده پایین تر و همچنین کیفیت بالا و قابلیت عرضه کالا بدون واسطه و در بسته بندی های متفاوت به صورت عمده و جزئی، مورد استقبال فراوان مشتریان قرار گرفته است. بر همین اساس شرکت اکوپروم به منظور تسهیل در امر فروش و کسب رضایت بیشتر مشتریان، درپی جذب نمایندگی های فعال در سراسر کشور می باشد.

  راه های ارتباط با ما:

  بندرانزلی، بلوار اطبا، کوچه کشاورز، ساختمان امیرکبیر، طبقه ۵

  تلفن:

  ۰۱۳۴۴۴۲۵۹۷۰

  نشانی سایت الکترونیکی:

  www.peatrus.com

  ایمیل:

  sales@peatrus.com