• شماره خبر : 31105۳۰ ۹۷
 • تاریخ انتشار : دوشنبه, ۱۶ بهمن
 • این صفحه را چاپ کن
 • شرکت Meyn سیصدمین دستگاه Rapid را در IPPE 2018 به فروش رساند

  Meyn که شرکتی پیشگام در عرصه ارائه راهکارهای فرآوری طیور محسوب می شود، 300امین دستگاه استخوان گیر سینه را که Rapid نام دارد، به Perdue، یکی از شرکت های پیشرو در زمینه خوراک و کشاورزی در کارولینای شمالی ایالات متحده آمریکا فروخت.

  شرکت Meyn 300امین دستگاه Rapid را در IPPE 2018 به فروش رساند

  شرکت Meyn سیصدمین دستگاه Rapid را در IPPE 2018 به فروش رساند

  Meyn که شرکتی پیشگام در عرصه ارائه راهکارهای فرآوری طیور محسوب می شود، سیصدمین دستگاه استخوان گیر سینه را که Rapid نام دارد، به Perdue، یکی از شرکت های پیشرو در زمینه خوراک و کشاورزی در کارولینای شمالی ایالات متحده آمریکا فروخت.

  به گزارش بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا)، Meyn Rapid و Meyn Rapid plus حدود یک دهه پیش راه اندازی شدند و از همان ابتدا موفقیت بزرگی به شمار می رفتند.

  سری Rapid M4.0 به دقت طراحی شده  تا زمان نصب را به حداقل برساند و بتواند نسبت ردپا/ظرفیت را ارتقا دهد. استفاده از این دستگاه می تواند هزینه تمام شده پرورش دهندگان مرغ در سراسر جهان را با کاهش ۵۷ کارمند تمام وقت در هر شیفت پایین بیاورد.

  در IPPE 2018 در آتلانتا، مراسم تحویل این دستگاه با حضور راد فلگ، نایب رییس Perdue و رابرت برتنس، مدیر فروش و پروژه های Meyn آمریکا برگزار شد.

  رابرت برتنس، مدیر فروش و پروژه های Meyn با توجه به اهمیت این رویداد گفت: «Perdue شرکتی بزرگ و یک مشتری طولانی مدت است. ما مفتخریم که می توانیم آنها را در موفقیت در بازار رقابتی حمایت کنیم.»

  منبع:

  http://www.thepoultrysite.com/