• شماره خبر : 41930۳۰ ۹۸
 • تاریخ انتشار : یکشنبه, ۱۶ تیر
 • این صفحه را چاپ کن
 • فیداکسپو فرصتی برای تبادل نظر با متخصصان صنعت خوراک دام است

  مهدی محسنیان مدیر عامل شرکت سها آگرین تک اظهار کرد: از ابتدای کار فیداکسپو ما در آن شرکت کردیم. علت شرکت هر ساله ما این بود که این نمایشگاه بستری را برای تبلیغ فراهم می کند که بازدیدکنندگان آن متخصصین و مصرف کنندگان اند.

  مدیر عامل شرکت سها آگرین تک؛

  فیداکسپو فرصتی برای تبادل نظر با متخصصان صنعت خوراک دام است

  مهدی محسنیان مدیر عامل شرکت سها آگرین تک در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) اظهار کرد: از ابتدای کار فیداکسپو ما در آن شرکت کردیم. علت شرکت هر ساله ما این بود که این نمایشگاه بستری را برای تبلیغ فراهم می کند که بازدیدکنندگان آن متخصصین و مصرف کنندگان اند. این نمایشگاه میزبان تمام متخصصین و مصرف‌کنندگان متخصص است و یک رویداد کیفی محسوب می شود و آنچه بیش از فروش باید صورت می گیرد تبادل نظرها و رفع ایراد ها است.

  وی افزود: از نظر زمانی کمی برایمان بد بود و با چند نمایشگاه دیگر تداخل داشت اما از نظر میزان دربرگیری برای ما سود بالایی دارد و امیدواریم این نمایشگاه ادامه داشته باشد.

  محسنیان در رابطه با وضعیت خوراک دام در کشور تصریح کرد: ما در تامین مواد اولیه دچار مشکل هستیم به خصوص تولیدکنندگان داخلی که شرایط برایشان بسیار سخت شده است. بسیاری از محصولات استراتژیک است اما دغدغه اصلی دامداران و مرغداران نهاده های اصلی است. تهدید را میتوان تبدیل به فرصت کرد اما سوء مدیریت ها باعث شده شانس تبدیل تهدید به فرصت از ما گرفته شده است که اگر برطرف شود تحریم‌ها و سختی تبادل پول می‌تواند ما را به خودکفایی نزدیک کند اما نیاز به حمایت از تولید داخل داریم