• شماره خبر : 26744۳۰ ۹۷
 • تاریخ انتشار : چهارشنبه, ۵ مهر
 • این صفحه را چاپ کن
 • قیمت کولین کلراید شرکت Balchem چهار سنت افزایش می یابد

  با توجه به تاثیر افزایش قیمت روی خوراک دام و درجه بندی صنعتی کولین کلرید، قیمت این محصول شرکت Balchem در امریکا 4 سنت افزایش می یابد.

  تاثیر افزایش قیمت بر درجه بندی صنعتی خوراک دام

  قیمت کولین کلراید شرکت Balchem چهار سنت افزایش می یابد

  با توجه به تاثیر افزایش قیمت روی خوراک دام و درجه بندی صنعتی کولین کلراید، قیمت این محصول شرکت Balchem در امریکا ۴ سنت افزایش می یابد.

  به گزارش بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران(اگنا)، به نقل از feedstuffs، شرکت Balchem در ۲۶ سپتامبر اعلام کرد که قیمت خوراک دام و درجه بندی صنعتی کولین کلراید را در امریکای شمالی با توجه به مفاد قرارداد IB، بلافاصله تا ۴ سنت افزایش می دهد.

  به گفته این منبع، این افزایش قیمت به دلیل تشدید مداوم قیمت های عملیاتی است و مشتری ها باید برای کسب اطلاعات بیشتر با نماینده های فروش Balchem ارتباط برقرار کنند.

  گزارش شرکت Balchem در چهار بخش کسب و کار، شامل سلامت و تغذیه انسان، سلامت و تغذیه حیوانات، محصولات تخصصی و محصولات صنعتی است. بخش سلامت و تغذیه انسان، سیستم های مواد متشکله نوشیدنی و غذای سفارشی و مواد مغذی اصلی را در انواع مصارف در سراسر صنایع دارویی، مکمل و غذایی تحویل می دهد.

  در بخش سلامت و تغذیه حیوانات نیز محصولاتی را برای بازارهای متعدد مربوط به سلامت حیوانات تولید و عرضه می کند.

  Balchem همچنین از طریق محصولات تخصصی، مواد شیمیایی را با بسته بندی تخصصی برای مصرف در بهداشت و دیگر صنایع تامین می کند و مواد معدنی ترکیب شده با اسیدهای آمینه را به بازارهای کشاورزی و مواد غذایی ارایه می دهد. بخش محصولات صنعتی نیز برخی محصولات مشتقه را برای استعمال صنعتی تولید و عرضه می کند.