• شماره خبر : 32601۵ ۹۸
 • تاریخ انتشار : سه شنبه, ۲۱ فروردین
 • این صفحه را چاپ کن
 • ارائه آخرین دستاوردهای شرکت های بزرگ در نمایشگاه IPPE 2018

  نمایشگاه سالانه IPPE بهترین مکان برای ارائه آخرین دستاوردهای شرکت های بزرگ و بازاریابی محصولات جالب توجه کسب و کار های کوچک به شمار می رود.

  IPPE 2018

  ارائه آخرین دستاوردهای شرکت های بزرگ در نمایشگاه IPPE 2018

  نمایشگاه سالانه IPPE بهترین مکان برای ارائه آخرین دستاوردهای شرکت های بزرگ و بازاریابی محصولات جالب توجه کسب و کار های کوچک به شمار می رود.

  به گزارش بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) به نقل از poultryworld، تولیدکنندگان این محصولات از فرصت حضور در این نمایشگاه برای ارائه جدیدترین دستاوردهایشان استفاده می کنند. با نمونه هایی از این نوآوری ها آشنا شوید.

   

  شرکت ORKA:

  نمایشگاه IPPE 2018

  در زمینه تجارت خوراک، بخشی که در تولید طیور سریعترین رشد را دارد، اثبات کارایی محصولات، بیش از هر چیز دیگری اهمیت دارد. به همین دلیل فروش EGG Force Reader شرکت ORKA در ایالات متحده رو به افزایش است. این محصول پوسته تخم ها را کمپرس می کند تا استحکام آن را اندازه گیری کند.

  با این روش تفاوت میان پرورش پرندگان با جیره های متفاوت غذایی، قابل اندازه گیری است، به خصوص برای شرکت هایی که با وعده بهبود کیفیت تخم مرغ، مکمل های غذایی را به فروش می رسانند.

  قبل از پردازش و پرینت اطلاعات استحکام پوسته، دستگاه هر تخم را در کمتر از ۱۰ ثانیه اندازه گیری می کند. می توانید نسخه دلخواه از این دستگاه را از طریق بلوتوث به یک کامپیوتر وصل شود.

  این دستگاه در حالت عادی ۱۰۰۰ خوانش را ذخیره و اطلاعات را از طریق کابل آپلود می کند.

   

  شرکتSouthwestern Sales :

  نور خورشید تنها نیاز نوآوری ابداع شده گرمایشی توسط شرکت Southwestern Sales است. این دستگاه، گرما را از خورشید می گیرد و به صورت مداوم هوای تازه بالای سطح یک جاذب غیررسانا را گرم می کند. سپس این گرما با فشار منفی به قسمت های پرورش طیور وارد می شود و سیستم های گرمایشی معمولی را با هوای تازه و گرم تکمیل می کند.

  طبق گفته سازنده، گردآورنده های خورشیدی،  یکی از کارآمد ترین روش های تبدیل منابع طبیعی به انرژی حرارتی قابل استفاده هستند و بهره وری ۸۰ درصدی در مقایسه با ۱۵ درصد PV خورشیدی و ۳۰ درصد باد دارند.

   

  شرکت Monoflo:

  شرکت Monoflo

  تولیدکننده تجهیزات Monoflo پاک کننده پوتینی را ارائه داد که جایگزینی موثر برای Foot Dip است.

  پاک کننده پوتین دارای قاب استیل بدون لک است و به طور مستقیم به یک منبع آب متصل می شود.

  این دستگاه با خلایی که ایجاد می کند، می تواند ضد عفونی کننده را از یک لوله جداگانه به براش ها برساند که پس از آن نه تنها کفش را شستشو می دهد، بلکه باقی مانده های روی سطح را نیز پاک می کند.

   

  منبع: http://www.poultryworld.net