• شماره خبر : 43798۲۵ ۹۸
 • تاریخ انتشار : پنج شنبه, ۲۸ شهریور
 • این صفحه را چاپ کن
 • مسعود گیل‌آبادی، رییس ستاد برگزاری نمایشگاه نهاده‌های کشاورزی اعلام کرد:

  هفتمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی از تاریخ یکم بهمن‌ماه سال جاری در محل مجتمع نمایشگاهی گفتگو (بوستان گفتگو) با حضور اعضای انجمن‌های تولیدکنندگان سموم کشور، انجمن واردکنندگان بذور اصلاح‌شده و انجمن تولیدکنندگان کودهای شیمیایی برگزار می‌گردد

  ننمایشگاه نهاده های کشاورزی

  یکم بهمن ماه سال جاری هفتمین نمایشگاه تخصصی نهاده های کشاورزی در بوستان گفت و گو تهران برگزار می شود;

  مسعود گیل‌آبادی، رییس ستاد برگزاری نمایشگاه نهاده‌های کشاورزی اعلام کرد:

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران ( اگنا ) ;هفتمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی از تاریخ یکم بهمن‌ماه سال جاری در محل مجتمع نمایشگاهی گفتگو (بوستان گفتگو) با حضور اعضای انجمن‌های تولیدکنندگان سموم کشور، انجمن واردکنندگان بذور اصلاح‌شده و انجمن تولیدکنندگان کودهای شیمیایی برگزار می‌گردد

  نمایشگاه تجلی ارتباطات راهبردی در موفقیت‌های تخصصی است. هر نمایشگاه کارکردهای متفاوتی چون اطلاع‌رسانی، آگاهی بخشی و توسعه بازار را دربردارد.

  در جهان نوین نمایشگاه‌های تخصصی نه تنها در حوزه برندسازی، بازاریابی و بازارسازی بلکه در میدان‌های فرهنگی اجتماعی و اقتصادی پایایی و پیشرفت‌ها را پدیدار و پایدار می‌کند. «هفتمین نمایشگاه نهاده‌های کشاورزی تهران» با اندیشه توسعه‌ای در عصر نوین تلاشی متفاوت را برای توسعه ارتباطات نهاده‌های کشاورزی آغاز کرده است.

  این نمایشگاه در دور تازه خود تلاشی را برای رسیدن به مدیریت مشارکتی برای رفع نیازهای مشترک آغاز کرده است.

  این نمایشگاه که از سطح یک گردهمایی معمولی فراتر دیده شده است. برنامه‌های خود را برای پیشبرد اهداف اقتصادی صنایع و نهاده‌های کشاورزی از سه ماه قبل از برگزاری آغاز می‌کند.

  این برنامه‌ها با همگرایی، پیوستگی و تقسیم امور اجرایی بین صنعتگران و بازرگانان خدمتگزار حوزه کشاورزی برای رسیدن به پیکره‌ای پیشرو و تاثیرگذار در جهت رفع مشکلات اساسی این کسب‌وکار و ایجاد چشم‌اندازی روشن گام‌هایی را طراحی و به اجرا می‌گذارد.

  مشارکت پویا و همراهی همه همکاران عزیز در این نمایشگاه می‌تواند نقطه عطفی در نمایش داشته‌های گرانقدر واحدهای خدمتگزار و تولید قدرتی تازه برای دستیابی به:

  • نمایش توان تولید داخل
  • حمایت از تأمین و تدارک نهاده‌هایی که قابلیت تولید آن در کشور وجود ندارد.
  • امکان دسترسی و بی‌واسطه مصرف‌کنندگان نهایی به تولیدکننده و تامین کنندگان این نهاده‌ها
  • امکان ملاقات بی‌واسطه شرکت‌کنندگان با مسئولین عالی‌رتبه و ارایه نظرات و پیشنهادات
  • ایجاد بستری برای تعاملات فراگیر و شکل‌گیری شبکه ارتباطی پویا بین تولیدکنندگان، تامین کنندگان، مصرف‌کنندگان و مسئولین

   

  هفتمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی از تاریخ یکم بهمن‌ماه سال جاری در محل مجتمع نمایشگاهی گفتگو (بوستان گفتگو) با حضور اعضای انجمن‌های تولیدکنندگان سموم کشور، انجمن واردکنندگان بذور اصلاح‌شده و انجمن تولیدکنندگان کودهای شیمیایی برگزار می‌گردد


  کلید واژه ها: