• شماره خبر : 35903۶ ۹۸
 • تاریخ انتشار : شنبه, ۷ مهر
 • این صفحه را چاپ کن
 • ناوگان حمل و نقل جاده ای و ریلی در اختیار بخش کشاورزی قرار می گیرد/ اختصاص ۲۶۰ واگن مسقف برای حمل کود شیمیایی

  مدیر عامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی، با اعلام خبر استفاده از ظرفیت ناوگان حمل و نقل جاده ای و ریلی برای تسریع در حمل کودهای کشاورزی خبر داد و گفت: این اقدام با همکاری معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای انجام شد.

  استفاده از ظرفیت ناوگان حمل و نقل جاده ای برای تسریع در حمل کودهای کشاورزی

  در توافق میان شرکت خدمات حمایتی کشاورزی و وزارت راه؛

  ناوگان حمل و نقل جاده ای و ریلی در اختیار بخش کشاورزی قرار می گیرد/ اختصاص ۲۶۰ واگن مسقف برای حمل کود شیمیایی

   

  مدیر عامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی، با اعلام خبر استفاده از ظرفیت ناوگان حمل و نقل جاده ای برای تسریع در حمل کودهای کشاورزی خبر داد و گفت: این اقدام با همکاری معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای انجام شد.

   

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران(اگنا) و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی، حمید رسولی بر لزوم این اقدام با توجه به قرار گرفتن در فصل کشت پاییزه به عنوان مقطع حساس در کشاورزی کشور، تاکید کرد.

   

  وی افزود: در توافقی که میان شرکت خدمات حمایتی و وزارت راه و شهرسازی انجام شد، از ظرفیت ناوگان حمل و نقل جاده ای وزارت راه و شهرسازی برای حمل سریع تر و به موقع کودهای شیمیایی استفاده می کنیم.

   

  اختصاص ۲۶۰ واگن مسقف برای حمل کود شیمیایی

   

  به گفته رسولی، بر اساس این توافق، ظرفیت حمل ریلی کشور در خدمت حمل نهاده های کشاورزی به ویژه کودهای شیمیایی قرار می گیرد.

  مدیر عامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی، تصریح کرد: طبق این هماهنگی و در نخستین مرحله تعداد ۲۶۰ واگن مسقف برای حمل کود تخصیص داده شد.

   

  رسولی این توافق را در راستای ارایه خدمات بیشتر به کشاورزان در فصل کشت پاییزه دانست و از سازمان های جهاد کشاورزی در استان ها و شهرستان ها خواست از ظرفیت ایجاد شده بیشترین بهره را ببرند.