• شماره خبر : 41660۲۱ ۹۸
 • تاریخ انتشار : پنج شنبه, ۶ تیر
 • این صفحه را چاپ کن
 • نمایشگاه فیداکسپو محلی برای اعتلای راندمان تولید

  علی صابری دبیر انجمن ملی تولیدات و صادرکنندگان زنجیره گوشت مرغ اظهار کرد: فیداکسپو رویداد بزرگی در صنعت خوراک دام طیور کشور است که پس از برگزاری ۴ سال مستمر جای خودش را در بازار کشور باز کرده ...

  صادرکنندگان زنجیره گوشت مرغ

  دبیر انجمن ملی تولیدات و صادرکنندگان زنجیره گوشت مرغ ؛
  نمایشگاه فیداکسپو محلی برای اعتلای راندمان تولید

  علی صابری دبیر انجمن ملی تولیدات و صادرکنندگان زنجیره گوشت مرغ در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران(اگنا)، اظهار کرد: فیداکسپو رویداد بزرگی در صنعت خوراک دام طیور کشور است که پس از برگزاری ۴ سال مستمر جای خودش را در بازار کشور باز کرده و به لحاظ استقبال، برگزاری آن هر ساله مورد توجه فعالان اقتصادی و کارشناسان این صنعت بوده است.

  وی افزود: در این نمایشگاه سعی بر این است که آخرین دست آوردهای علمی و تکنولوژی صنعت خوراک دام عرضه شود و در قبال این عرضه محیط مناسبی برای تعامل متخصصین و برخورداری عوام و تولیدکنندگان از فنون تغذیه دام کشور است.

  صابری خاطرنشان کرد: امیدواریم امسال هم مثل سال های گذشته مورد استقبال مدعوین قرار گیرد و از این فرصتی که در کشور فراهم شده بتوانیم موجبات اعتلای تولید و کمک به رونق کسب و کار را فراهم بیاوریم که خروجی آن کسب ارزش افزوده بیشتر برای تولید و راندمان بهتر و مطلوب تر برای محصولات پروتئینی در کشور خواهد بود.