- پايگاه اطلاع رساني كشاورزي ايران - http://agna.ir -

کارگیل کارخانه خوراک تگزاس را با سرمایه گذاری ۳۲ میلیون دلاری توسعه می دهد

کارخانه خوراک تگزاس

کارگیل کارخانه خوراک تگزاس را با سرمایه گذاری ۳۲ میلیون دلاری توسعه می دهد

کارگیل [1] برای برآورده کردن نیازهای مشتریان در بازار رو به رشد تگزاس،  ۳۲ میلیون دلار برای ساخت و ساز جدید سرمایه گذاری می کند تا ظرفیت تولید کارخانه خوراکش [1] در تمپل تگزاس [1] را افزایش دهد.

به گزارش بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) [1] به نقل wattagnet، از این سرمایه گذاری ظرفیت را برای مصرف کنندگان گوشت گاو و خرده فروشی دامداری افزایش می دهد.

زمانی که این عملیات در سال ۲۰۱۹ به طور کامل پایان یابد، حدودا ۳۰ شغل در این مرکز به وجود خواهد آمد. این مرکز برای تولید خوراک بوقلمون طراحی شده و این سرمایه گذاری ظرفیت های بیشتری برای مشتریان گوشت گاو و خرده فروشی دامداری فراهم خواهد کرد. ساخت و ساز در ماه مارس آغاز خواهد شد و اگر طبق برنامه پیش رود، در اوایل سال ۲۰۱۹ به پایان خواهد رسید.

کارگیل تعهد خود را به صنعت خوراک دام ایالات متحده از طریق چندین سرمایه گذاری اخیر، از جمله حصول تجارت خوراک دام تعاونی ایالات جنوبی در سپتامبر ۲۰۱۷ نشان داده است.

مارک لوکینگ، مدیر عامل شرکت خوراک و تغذیه کارگیل گفت: «مالکیت شرکت Pro-Pet، تجارت خوراک دام تعاونی ایالات جنوبی و سرمایه گذاری در تمپل تگزاس، تعهد متداوم ما را در رشد تجارتمان نشان می دهد تا به مشتری ها خدمات بهتری ارائه دهیم.»

منبع: https://www.wattagnet.com/articles/33401-cargill-expands-texas-feed-mill-with-32m-investment [1]

[2] [3] [4]