• شماره خبر : 29454۳ ۹۷
 • تاریخ انتشار : شنبه, ۱۱ آذر
 • این صفحه را چاپ کن
 • کسر ۹ امتیاز از ایران قبل از آغاز جام جهانی

  در حالیکه شب گذشته جام جهانی روسیه قرعه کشی شد در فضای مجازی ما 9 امتیاز از دیگر حریفان عقب افتادیم.

  به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ از شب گذشته که مشخص شد ایران در گروه دوم با تیم های اسپانیا، پرتغال و مراکش هم گروه شده است برخی کارشناسان و هواداران فوتبال ایران را ضعیف ترین تیم گروه دانستند و ۳ باخت را به نام ایران ثبت کردند.

  یادمان نرفته حماسه ملبورن را و ایستادگی در کپنهاگ دانمارک را و همچنین دور تر از اینها توقف اسکاتلند با همه بزرگانش در جام جهانی ۱۹۷۸ آرژانتین را و همین ۴ سال قبل تساوی با نیجریه و باخت خفیفی که مسی و آلبی سلسته های آرژانتینی را جان به لب کرد.

  امتیاز های منفی در فضای مجازی بد جوری توی دل تیم ملی را خالی می کند و جایی که ما باید با روحیه بالا ملی پوشان را دلگرم به صعود کنیم خودمان ۳ امتیاز ها را به حساب حریفان واریز کردیم.

  اسپانیا و پرتغال این روز ها به فکر فرو رفتند و ایران را یک تیم مرموز و قدرتمند می دانند و کی روش را صاحب سبک و کلاس جهانی و ما با تمسخر بازیکنانمان و مقایسه با ستاره های حریف باعث رنجش خاطر آنها می شویم و یادمان می رود که ما زیر پرچم ایران هستیم و شکست در مقابل اسپانیا و پرتغال هرچند محتمل هم باشد قطعی نیست و شگفتی در تمامی جام های جهانی رخ داده است.

  در مراکش ایران را یک تیم قدرتمند خواندند و عربستانی ها با وجودکینه ای که از ما دارند کار مراکش را دشوار خواندند.

  در فضای مجازی صحبت هایی مبنی بر آقای گلی رونالدو و دروازه بانی بیرانوند می شنویم و واقعا زجر آور است که جوان ایرانی حیثیت و آبروی ایران را کف دستش گرفته و با تعصب و غیرت که دستمایه تمامی موفقیت های ما بوده غریبه شده است.

  جوان ایرانی در تمامی عرصه ها می تواند و توانسته که موفق باشد و این را در همه بخش ها به جهان ثابت کردیم و کی روش به عنوان نزدیک ترین فرد به تیم ملی می داند که این بازیکنان در صورت تدارک مناسب و روحیه بالا می توانند در جام جهانی موفق باشند.
  کاش کی روش شناسنامه اش ایرانی بود و برخی ایرانی نماها روی سکوی حریفان می نشستند.