• شماره خبر : 42500۲۸ ۹۸
 • تاریخ انتشار : یکشنبه, ۶ مرداد
 • این صفحه را چاپ کن
 • کشف بیش از نیم تن آلایش دامی غیرمجاز از یک اتوبوس بین‌شهری در نایین

  592 کیلوگرم آلایش دامی بدون هویت و غیرمجاز از یک اتوبوس بین شهری در شهرستان نایین کشف و معدوم سازی شد.

  ۵۹۲ کیلوگرم آلایش دامی بدون هویت و غیرمجاز از یک اتوبوس بین شهری در شهرستان نایین کشف و معدوم سازی شد.

  رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان نایین از همکاری های همه جانبه نیروی انتظامی و دادگستری این شهرستان در راستای پیشگیری از بیماری های واگیر دام و مشترک بین انسان و دام تشکر و قدردانی نمود.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) به نقل از روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان نایین، «دکتر بهزاد متولی زاده نائینی» رئیس شبکه دراین خصوص گفت: این محموله حاوی آلایش دامی بدون هویت و غیرمجاز از یک دستگاه اتوبوس بین شهری توقیف، معدوم و پرونده متخلف به مراجع قضایی ارجاع گردید.

  وی بیان داشت: هرگونه حمل دام و طیور زنده و فرآورده های خام دامی باید توسط خودروهای ویژه دارای کارت اشتغال به حمل از دامپزشکی انجام و این خودروها برای هر محموله باید از شبکه دامپزشکی شهرستان مبدا گواهی حمل بهداشتی قرنطینه ای اخذ نمایند.

  رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان نایین در پایان افزود: به منظور پیشگیری از بروز و اشاعه بیماری های واگیر دام و بیماری های مشترک بین انسان و دام، نظارت چند بخشی بر حمل و نقل دام زنده و فرآورده های خام دامی وجود دارد که در این خصوص از همکاری همه جانبه نیروی انتظامی و دادگستری این شهرستان تشکر و قدردانی نمود.