• شماره خبر : 34394۲۷ ۹۷
 • تاریخ انتشار : سه شنبه, ۱۲ تیر
 • این صفحه را چاپ کن
 • کشف ۸۰۰ حلب روغن از یک واحد تبدیل ضایعات دامی غیرمجاز در ورامین

  در پی بازدیدهای کارشناسان اداره دامپزشکی شهرستان ورامین از واحدهای مجاز تبدیل ضایعات شهرستان و بررسی‌های صورت گرفته، یک واحد غیر مجاز تبدیل ضایعات شناسایی و تعداد 800حلب روغن استحصالی با منشاء ضایعات دام و طیور ضبط و کشف و پرونده جهت تعیین تکلیف به مراجع قضایی ارسال گردید.

  کشف ۸۰۰ حلب روغن از یک واحد تبدیل ضایعات دامی غیرمجاز در ورامین

  در پی بازدیدهای کارشناسان اداره دامپزشکی شهرستان ورامین از واحدهای مجاز تبدیل ضایعات شهرستان و بررسی‌های صورت گرفته، یک واحد غیر مجاز تبدیل ضایعات شناسایی و تعداد ۸۰۰حلب روغن استحصالی با منشاء ضایعات دام و طیور ضبط و کشف و پرونده جهت تعیین تکلیف به مراجع قضایی ارسال گردید.

  به گزارش  روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان ورامین،«دکتر عباسی» رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ورامین دراین رابطه گفت: هرگونه فعالیت در خصوص فرآوری و استحصال تبدیل ضایعات فرآورده های خام دامی بایستی درمکان و کارخانجات دارای پروانه مجاز و معتبر و تحت نظارت مسئول فنی و بهداشتی صورت پذیرد و در غیر اینصورت با متخلفین برابر قانون رفتار خواهد شد.

  وی همچنین از شهروندان درخواست نمود در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مخاطره انگیز و غیربهداشتی مراتب را به نزدیکترین اداره دامپزشکی جهت پیگیری اطلاع‌رسانی نمایند.