• شماره خبر : 33334۲ ۹۷
 • تاریخ انتشار : پنج شنبه, ۲۰ اردیبهشت
 • این صفحه را چاپ کن
 • کمک هزینه Bayer  به طرح های ابداعی تامین رفاه حیوانات

  Care4cattleBayer، با همکاری سازمان جهانی کشاورزان (WFO)، در طرحی با نام جهانی Care4cattle، مبلغ 30 هزار یورو کمک هزینه حمایتی از طرح های ابداعی در زمینه بهبود سلامت حیوانات در مزرعه می پردازد.

  رفاه حیوانات

  کمک هزینه Bayer  به طرح های ابداعی تامین رفاه حیوانات

  Care4cattleBayer، با همکاری سازمان جهانی کشاورزان (WFO)، در طرحی با نام جهانی Care4cattle، مبلغ ۳۰ هزار یورو کمک هزینه حمایتی از طرح های ابداعی در زمینه بهبود سلامت حیوانات در مزرعه می پردازد.

  به گزارش بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) به نقل از dairyglobal، سلامت و رفاه حیوانات با یکدیگر ارتباط مستقیم دارند و در نتیجه آن، سلامت جسمی و ذهنی حیوان تامین می شود.

  بهبود سلامت حیوانات روندی رو به جلو محسوب می شود که لازمه آن همکاری و تعهد است.  Care4Cattle به دامپزشکان، دامپروران و دانشمندانی که در زمینه بهبود سلامت گاو های شیری و گوشتی در راه های ابتکاری و تمرینی در سطح مزرعه فعالیت دارند، کمک هزینه می پردازد.

  Bayer  در مجموع مبلغ ۳۰ هزار یورو کمک هزینه به حمایت از پروژه های انتخاب شده توسط هیات متشکل از کارشناسان مستقل سلامت حیوانات و همچنین نمایندگان سازمان جهانی کشاورزان و Bayer  اختصاص می دهد.

  کمک هزینه Care4Cattle به دامپروران و پرورش دهندگان حیوانات مزرعه،  دامپزشکانی که برای پیشبرد اهداف سلامت حیوانات با دامپروران همکاری می کنند و همچنین محققان و فارغ التحصیلان علوم دامی و دامپزشکی که با دامپروران در مشارکت هستند، تعلق می گیرد.

  این پروژه ها باید روش های نوآورانه و قابل اجرا برای بهبود سلامت گاو در سطح مزرعه ارائه دهند.

  منبع: https://www.dairyglobal.net/