• شماره خبر : 31151۳ ۹۷
 • تاریخ انتشار : سه شنبه, ۱۷ بهمن
 • این صفحه را چاپ کن
 • نمایشگاه ویکتم آسیا آخرین دستاوردهای صنایع خوراک را به نمایش می گذارد

  نمایشگاه 2018 ویکتم آسیا شامل کنفرانس هایی در مورد خوراک حیوانات، غذای حیوانات خانگی، خوراک آبزیان و مواد اولیه و فناوری است که در ماه مارس(اسفندماه)، برگزار می شود.

  ویکتم آسیا

  نمایشگاه ویکتم آسیا آخرین دستاوردهای صنایع خوراک را به نمایش می گذارد

  نمایشگاه ۲۰۱۸ ویکتم آسیا شامل کنفرانس هایی در مورد خوراک حیوانات، غذای حیوانات خانگی، خوراک آبزیان و مواد اولیه و فناوری است که در ماه مارس(اسفندماه)، برگزار می شود.

  به گزارش بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران(اگنا) به نقل از سایت victam ، این رویداد آسیایی به فراوری خوراک دام، فراوری غلات، مواد تشکیل دهنده و افزودنی ها، خوراک آبزیان و صنایع خوراک حیوانات خانگی در آسیا اختصاص داده شده است.

  این نمایشگاه یک نمایش یک مرحله ای برای تصمیم گیرندگان در این صنایع است. هر بازدیدکننده قادر خواهد بود آنچه را که به دنبالش است همه را زیر یک سقف به مدت سه روز پیدا کند. این رویداد همچنین بر  یک سری از کنفرانس های صنعت با کیفیت و همکاری با همکاران و مشتریان تمرکز دارد.

  ویکتم آسیا شامل ۳ نمایه اصلی است:
  تکنولوژی فراوری:

  ویکتم رویداد برتر برای تکنولوژی پیچیده است که در فراوری و تولید برای صنعت خوراک دام مورد نیاز است.

  این نمایشگاه همچنین تجهیزات و سیستم های جانبی مهمی و بسیار ضروری را که در کارخانجات خوراک و آسیاب برنج و آرد مورد استفاده قرار می گیرد، پوشش می دهد.

  مواد تشکیل دهنده و افزودنی:

  FIAAP رویدادی برای مواد تشکیل دهنده و مواد افزودنی است که در فرمول بندی غذاهای حیوانی ایمن و مقرون به صرفه استفاده می شود.

  آسیاب (آرد و برنج):

  رویداد GRAPAS نیز تجهیزات جانبی  موجود در یک کارخانه را نشان می دهد، اما پوشش اصلی آن برای سیستم های تخصصی و فناوری مورد استفاده در آسیاب های آرد و برنج و همچنین نمایشگاه های اضافی برای انبار، نگهداری و حمل و نقل غلات است.

  این نمایش همچنین شامل  تولید نودل، غلات صبحانه و د اسنک اکسترود شده است.

  هر یک از این نمایشگاه ها از طریق کنفرانس هایی با موضوعات مختلف جاری در صنایع ذکر شده تکمیل می شوند.

  همایش های جانبی همزمان با نمایشگاه، کنفرانس های زیر در ویکتم آسیا ۲۰۱۸ برگزار خواهد شد:

  فروم خوراک حیوانات خانگی آسیا ۲۰۱۸

  افق های خوراک آبزیان آسیا ۲۰۱۸

  کنفرانس جهانی آسیاب جهانی و GRAPAS آسیا ۲۰۱۸

  کنفرانس تغذیه حیواناتFIAAP آسیا ۲۰۱۸

  کنفرانس بهره وری از خوراک Proagrica آسیا ۲۰۱۸

  سمینار ایمنی خوراک GMP+

  آخرین تکنولوژی در نمایشگاه ویکتم

  نمایشگاه ویکتم نمایشی از آخرین تکنولوژی، مواد تشکیل دهنده و افزودنی های موجود برای تولید و فراوری خوراک برای حیوانات، حیوانات خانگی و آبزیان، همراه با طیف گسترده ای از تجهیزات جانبی ضروری – سیلو، نوار نقاله، کیسه، آسانسور، و غیره است.

  این نمایشگاه همچنین جدیدترین تجهیزات مربوط به غلات، برنج و آرد را به نمایش می گذارد.

  بازدیدکنندگان از ۱۵۹ کشور در سراسر جهان در رویدادهای ویکتم شرکت می کنند. آنها مدیران اجرایی از کارخانه های خوراک دام، کارخانجات خوراک آبزیان، تولیدکنندگان خوراک حیوانات خانگی، سازندگان، ائتلاف ها، مزارع بزرگ، محل پرورش ماهی و محل تخم ریزی ماهی، آسیاب آرد، آسیاب برنج و کارخانه های فراوری مواد غذایی، امکانات ذخیره سازی و ترمینال های پورت و تولیدکنندگان پالت های چوبی هستند.

  زمان برگزاری: مارس ۲۷-۲۹، ۲۰۱۸

  مکان برگزاری ویکتم آسیا ۲۰۱۸: مرکز بین المللی تجارت و نمایشگاه بانکوک، تایلند

   

  www.victam.com