• شماره خبر : 31421۲۳ ۹۷
 • تاریخ انتشار : شنبه, ۲۸ بهمن
 • این صفحه را چاپ کن
 • برگزاری سمینار یک روزه انجمن کشتار با مهربانی (HSA) در ماه می

  انجمن کشتار با مهربانی (HSA) روز چهارشنبه 9 می 2018 سمینار یک روزه ای را برای صنایع گوشت و دام برگزار خواهد کرد تا در مورد مسائل مربوط به رفاه حیوان از استفاده از دوربین مدار بسته تا سایر تکنولوژی ها در کشتارگاه ها بحث شود.

  سمینار یک روزه انجمن کشتار با مهربانی

  نظارت بر رفاه حیوانات در کشتار

  برگزاری سمینار یک روزه انجمن کشتار با مهربانی (HSA) در ماه می

  انجمن کشتار با مهربانی (HSA) روز چهارشنبه ۹ می ۲۰۱۸ سمینار یک روزه ای را برای صنایع گوشت و دام برگزار خواهد کرد تا در مورد مسائل مربوط به رفاه حیوان از استفاده از دوربین مدار بسته تا سایر تکنولوژی ها در کشتارگاه ها بحث شود.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) به نقل از thepoultrysite، این سمینار بر همه افرادی که با رفاه حیوانات در کشتار مرتبط هستند، به عنوان مثال ماموران رفاه حیوانات، جراحان دامپزشکی، بازرسان گوشت، اپراتورهای تجارت غذا، کارکنان کشتار، افسران اجرایی و قانونگذاران تمرکز دارد.

  سخنرانانی از دپارتمان محیط زیست، غذا و امور روستایی(DEFRA)، آژانس استانداردهای غذایی (FSA)، صنعت، شرکت های تحقیقاتی و اجرای تکنولوژی، شرکت کنندگان را در جریان تجارب خود در مواجه با نیازهای قانون جدید در محیط های کاری  قرار می دهند. سخنرانی ها با پرسش و پاسخ همراه خواهد بود، به این ترتیب نمایندگان علاوه بر پرسش از سخنرانان تجربیاتشان را نیز در مواجهه با تغییرات قانونی به اشتراک می گذارند.

  چارلز میسون، مدیر فنی HSA، گفت: «این سمینار برای تمام کسانی که با حیوانات زنده در کشتارگاه ها سروکار دارد، از جمله اعضای خارجی مانند قانونگذاران، مربیان و حسابرسان، بسیار ارزشمند خواهد بود.»

  منبع: http://www.thepoultrysite.com/