• شماره خبر : 32079۲۳ ۹۷
 • تاریخ انتشار : دوشنبه, ۲۱ اسفند
 • این صفحه را چاپ کن
 • تعداد مخالفان و موافقان استیضاح وزیر جهاد کشاورزی تقریبا مساوی است

  عضو شورای مرکزی فراکسیون امید با اشاره به جزئیات جلسه مجمع عمومی این فراکسیون برای بررسی گزارش کارگروه های استیضاح سه وزیر، گفت: در مورد آقای حجتی وزیر جهاد کشاورزی تعداد مخالفان و موافقان استیضاح تقریبا مساوی است.

  استیضاح وزیر جهاد کشاورزی

  عضو شورای مرکزی فراکسیون امید:

  تعداد مخالفان و موافقان استیضاح وزیر جهاد کشاورزی تقریبا مساوی است

  عضو شورای مرکزی فراکسیون امید با اشاره به جزئیات جلسه مجمع عمومی این فراکسیون برای بررسی گزارش کارگروه های استیضاح سه وزیر، گفت: در مورد آقای حجتی وزیر جهاد کشاورزی تعداد مخالفان و موافقان استیضاح تقریبا مساوی بود.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) به نقل از مهر، احمد بیگدلی درخصوص جلسه فراکسیون امید برای بررسی استیضاح وزرای راه و شهرسازی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد کشاورزی اظهارداشت: فراکسیون امید کارگروه هایی را برای بررسی استیضاح هریک از وزرا تشکیل داده بود که در جلسه عصر دیروز این کارگروه ها گزارش خود را ارائه دادند، بعد از آن تعدادی از نمایندگان به عنوان مخالف و موافق هر یک از وزرا صحبت کردند.

  وی ادامه داد: کارگروه ها در گزارش خود دلایل استیضاح و نقاط ضعف و قوت وزراتخانه ها را بررسی کردند و در نهایت رای گیری انجام شد که فردا نتیجه رای گیری اعلام می شود و نظر فراکسیون از طرف مجمع عمومی اعلام خواهد شد.

  عضو شورای مرکزی فراکسیون امید ادامه داد: علاوه بر این، مقرر شد هیات رئیسه فراکسیون با وزرای در آستانه استیضاح هم جلساتی داشته باشد که فردا صبح نتیجه این جلسه نیز اعلام می شود.

  بیگدلی در خصوص جزئیات جلسه فراکسیون نیز گفت: تعداد نمایندگان مخالف استیضاح وزیر تعاون در مجمع فراکسیون امید زیاد بود. در مورد آقای حجتی وزیر جهاد کشاورزی تعداد مخالفان و موافقان استیضاح تقریبا مساوی بود اما در مورد آخوندی وزیر راه و شهرسازی تعداد موافقان استیضاح بسیار بیشتر از مخالفان بود؛ بنابراین فردا روز سختی برای آخوندی خواهد بود.

  وی اظهار داشت: همه این ها به نظر نهایی فراکسیون بر می گردد؛ هنوز اعلام نشده است که اعضای فراکسیون شخصا تصمیم گیری کنند و یا بر اساس نظر فراکسیون رای بدهند.