• شماره خبر : 33263۲ ۹۷
 • تاریخ انتشار : دوشنبه, ۱۷ اردیبهشت
 • این صفحه را چاپ کن
 • برگزاری کنفرانس راهکارهای مقابله با بیماری های تنفسی طیور در گرجستان

  بیش از 150 فعال حرفه ای در سلامت حیوانات از آمریکای شمالی و جنوبی، اروپا و خاورمیانه از 30 می تا یکم ژوئن در کنفرانس بین المللی بیماری های تنفسی طیور 2018 که در آتن گرجستان برگزار می شود، شرکت خواهند کرد.

  بیماری های تنفسی طیور

  برگزاری کنفرانس راهکارهای مقابله با بیماری های تنفسی طیور در گرجستان

  بیش از ۱۵۰ فعال حرفه ای در سلامت حیوانات از آمریکای شمالی و جنوبی، اروپا و خاورمیانه از ۳۰ می تا یکم ژوئن در کنفرانس بین المللی بیماری های تنفسی طیور ۲۰۱۸ که در آتن گرجستان برگزار می شود، شرکت خواهند کرد.

  به گزارش بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) به نقل از thepoultrysite، این کنفرانس ۳ روزه شامل ۴۵ سخنرانی علمی اصلی است و بیش از ۲۴ پوستر در مورد برونشیت عفونی، لارنگوتراکیت عفونی، مایکوپلاسمای طیور، بیماری نیوکاستل، پارامیکسوویروس پرندگان و عفونت همزمان تنفسی در آن ارائه خواهد شد.

  دکتر مارک جکوود، از مدیران برگزاری این کنفرانس و دپارتمان در مرکز تشخیص و تحقیق طیور در دانشگاه گرجستان گفت: با وجود تلاش های صنعت طیور، بیماری تنفسی تهدیدی جدی نه فقط برای سلامت و رفاه حیوانات، بلکه توانایی ما برای تولید پروتئین سالم و ارزان برای مشتریان جهانی است.

  وی افزود: هدف ما برقراری ارتباط میان متخصصان برجسته بیماری های تنفسی، نوآوران در اپیدمیولوژی، ویروس شناسی، ایمنی و تشخیص، به منظور ترسیم مسیری برای استراتژی های کنترل کارآمدتر و موفق تولیدکنندگان طیور در جهان است.

  این کنفرانس در دانشگاه گرجستان در مرکز Continuing Education and Hotel برگزار می شود.

  منبع: http://www.thepoultrysite.com /