• شماره خبر : 33383۳ ۹۷
 • تاریخ انتشار : دوشنبه, ۲۴ اردیبهشت
 • این صفحه را چاپ کن
 • Nutreco به دریافت رشوه و کلاهبرداری متهم شد

  شرکت تولید خوراک دام Nutreco به اتهام دریافت رشوه و کلاهبرداری مورد تحقیق و تفحص اداره اطلاعات و تحقیقات هلند (Fiscal FIOD) قرار گرفت.

  Nutreco

  تحقیق و تفحص مقامات هلندی از ۳ شرکت تابع گروه SHV؛

  Nutreco به دریافت رشوه و کلاهبرداری متهم شد

  شرکت تولید خوراک دام Nutreco به اتهام دریافت رشوه و کلاهبرداری مورد تحقیق و تفحص اداره اطلاعات و تحقیقات هلند (Fiscal FIOD) قرار گرفت.

  به گزارش بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) به نقل ازwattagnet، شرکت Nutreco زیرمجموعه گروه SHV، بزرگترین شرکت خانوادگی تولید خوراک دام در هلند است.

  گروه SHV به خانواده Fentener van Vlissingen تعلق دارد و ۶۰هزار نفر را در ۵۸ کشور استخدام کرده است.

  گزارش ها حاکی از آن است که Nutreco در شیلی به دلیل افزایش قیمت خوراک ماهی نسبت به قیمت اصلی آن، موردبررسی قرار گرفته است. مقامات شیلی در انجام این تحقیقات  به FIOD ملحق شده اند.

  با وجود اینکه خود SHV موردتحقیق و تفحص قرار نگرفته است، اما ۲ شرکت این گروه؛ Econosto (شرکت بخش فنی) و Mammoet  (شرکت حمل و نقل ماشین آلات سنگین) تحت بررسی قرار دارند.

  بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی WATTAgNet، شرکت Nutreco جز ۲۰ تولیدکننده برتر خوراک در جهان با توجه به حجم تولید به شمار می رود.

  در سال ۲۰۱۶، این شرکت ۵٫۹ میلیون تن خوراک دام برای گونه های مختلف تولید کرد.

  Nutreco حدود ۱۱ هزار نفر را در ۳۵ کشور با سود خالص ۵٫۷ میلیارد یورو در سال ۲۰۱۵ استخدام کرد. شرکت های جهانی آن  با برندهای Skretting(خوراک آبزیان) و Trouw Nutrition (خوراک دام) محصولاتشان را در بیش از ۹۰ کشور به فروش می رسانند.

  منبع: https://www.wattagnet.com