• شماره خبر : 42028
 • تاریخ انتشار : ۱۸ تیر ۱۳۹۸
 • پرینت این صفحه
 • فیداکسپو بهترین مکان برای ارتباط با کارخانه جات خوراک است

  آرمان مشاوری مدیر فروش شرکت بایوران فناوری زیستی طبیعت گرا اظهار کرد: پنجمین دوره ای است که نمایشگاه فیداکسپو برگزار می‌شود و به مرور با تداوم حضور شرکت‌ها چهره بهتری گرفت از نظر اندازه نسبت به نمایشگاه تهران کوچکتر است اما در مقابل تخصصی است.

  مدیر فروش شرکت بایوران فناوری زیستی طبیعت گرا؛

  فیداکسپو بهترین مکان برای ارتباط با کارخانجات خوراک است

  آرمان مشاوری مدیر فروش شرکت بایوران فناوری زیستی طبیعت گرا در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) اظهار کرد: پنجمین دوره ای است که نمایشگاه فیداکسپو برگزار می‌شود و به مرور با تداوم حضور شرکت‌ها چهره بهتری گرفت از نظر اندازه نسبت به نمایشگاه تهران کوچکتر است اما در مقابل تخصصی است و شرکت کنندگان و شرکت ها محصولاتی دارند که در کارخانه ها قابل استفاده است و ترکیبات تخصصی محسوب می شود.

  وی افزود: فیداکسپو بهترین مکان برای ارتباط ما با کارخانه جات خوراک است که عمده مشتریان ما هستند و ما را از بازار خرده فروشی نجات می دهد.

  مشاوری با اشاره به وضعیت فعلی خوراک دام در کشور تصریح کرد: صنعت خوراک دام طبق آخرین آمار حدود ۴۰۰ شرکت دارد که وضعیت خوبی ندارد و به شدت مشکل مواد اولیه و نهاده داریم امسال سال پر فروغی برای صنعت نخواهد بود و طیور در وضعیت خوبی نیستند.

  وی افزود: طیور قیمت پایینی دارند و نهاده کم است. شرکت‌هایی مانند ما کار سختی دارند امیدواریم با تامین نهاده ها و آزاد شدن واردات اوضاع بهتر شود مشکلات ما سیاسی است و اقتصادی نیست و امیدواریم از نظر سیاسی به یک ثبات برسیم تا اقتصادمان نرمال شود بعد از سیاست سوء مدیریت ها این صنعت را تضعیف کرده است امیدواریم امسال سال ثبات سیاسی باشد تا وضعیت اقتصادی هم بهتر شود.