• شماره خبر : 47002۱۸ ۹۹
 • تاریخ انتشار : سه شنبه, ۱۳ اسفند
 • این صفحه را چاپ کن
 • ویروس کرونا نمایشگاه ViV خاورمیانه را به شهریورماه ۹۹ موکول کرد

  تیم مدیریت Viv خاورمیانه تصمیم گرفته است به دلیل وضعیت شیوع ویروس کرونا ، نمایشگاه Viv خاورمیانه را به 31 آگوست - 2 سپتامبر 2020 در ابوظبی منتقل کند.

  نمایشگاه صنعت دام و طیور ViV

  سایه کرونا بر اولین نمایشگاه صنعت دام و طیور در سال ۲۰۲۰؛

  ویروس کرونا نمایشگاه ViV  خاورمیانه را به شهریورماه ۹۹ موکول کرد

  تیم مدیریت Viv خاورمیانه  تصمیم گرفته است به دلیل وضعیت شیوع ویروس کرونا ، نمایشگاه Viv خاورمیانه (ViV MEA) را به ۳۱ آگوست – ۲ سپتامبر ۲۰۲۰ در ابوظبی منتقل کند.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران(اگنا)؛ در گزارشی که در سایت رسمی این نمایشگاه درج شده آمده است: همانطور که در گزارش شماره ۳۹ سازمان WHO منتشر شده است و در آن ارزیابی خطر برای سطح منطقه ای و همچنین سطح جهانی از بالا به بسیار زیاد تغییر یافته است، بنابر این تصمیم گرفته شد تا نمایشگاه تغییر زمان بیابد.

   

  در این اطلاعیه آمده است: این تصمیم برای جابجایی این رویداد که در ابتدا برای این ماه برنامه ریزی شده است ، پس از بررسی دقیق و به نفع غرفه داران و بازدید کنندگان و مهمتر از همه ، برای حفظ سلامتی همه حاضرین گرفته شده است.

   

  این اطلاعیه در انتها عنوان داشت: علیرغم اینکه امارات متحده عربی برای مسافرت باز است و از سخت ترین پروتکل های بهداشتی و درمانی استفاده کرده است ، اکثریت (بیش از ۷۵٪) از غرفه داران موافقت کرده اند که به تعویق انداختن این رویداد بهترین راه حل است و به همین دلیل تصمیم خود را برای جلب مشارکت آنها تأیید کرده اند.

   

  به گزارش اگنا، نمایشگاه فوق که قرار بود در تاریخ ۱۹ الی ۲۱ اسفند ماه سال جاری در ابوظبی برگزار گردد به تاریخ ۱۰-۱۲ شهریور ماه سال ۹۹ در شهر ابوظبی تغییر زمان داده است.