• شماره خبر : 47064
 • تاریخ انتشار : ۱۴ اسفند ۱۳۹۸
 • پرینت این صفحه
 • نمایشگاه صنعت خوراک VICTAM و بهداشت حیوانات و تغذیه آسیا به تیرماه ۹۹ تغییر زمان داد

  ستاد اجرایی نمایشگاه های VICTAM و بهداشت حیوانات و تغذیه آسیا 2020 به دلیل آنچه شیوع بیشتر بیماری کرونا ویروس نامید نمایشگاه خود را به تاریخ تیرماه سال آتی تغییر داد.

  نمایشگاه VICTAM تایلند

  دومین نمایشگاه صنعت دام و طیور هم تسلیم کرونا شد؛

  نمایشگاه صنعت خوراک VICTAM آسیا و بهداشت حیوانات و تغذیه آسیا به تیرماه ۹۹ تغییر زمان داد

  ستاد اجرایی نمایشگاه های VICTAM و بهداشت حیوانات و تغذیه آسیا ۲۰۲۰ به دلیل آنچه شیوع بیشتر بیماری کرونا ویروس نامید نمایشگاه خود را به تاریخ تیرماه سال آتی تغییر داد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا)؛ ستاد اجرایی نمایشگاه VICTAM اعلام داشت:  ما به طور رسمی به شما اطلاع می دهیم که رویداد VICTAM و بهداشت حیوانات و تغذیه آسیا ۲۰۲۰ به دلیل شیوع بیشتر کرونا ویروس  (COVID-19) به ۹ – ۱۱ ژوئیه ۲۰۲۰ به تعویق افتاده است.

  بنا بر این گزارش، این تصمیم پس از توجه دقیق و به نفع غرفه داران و بازدید کنندگان و مهمتر از همه ، برای حفظ سلامتی همه حاضرین گرفته شده است. برگزارکنندگان ارزیابی کردند که وضعیت واقعی تضمین کننده کیفیت نمایشگاه نخواهد بود و در شرایط فعلی فرصت های شغلی کافی برای غرفه داران و بازدید کنندگان ما ایجاد نخواهد کرد.

  این اعلامیه افزود: بیش از هشتاد درصد از غرفه داران با برگزارکنندگان موافقت کردند که به تعویق انداختن این رویداد بهترین راه حل است و به همین دلیل تصمیم خود را برای انتقال مشارکت آنها تا ژوئیه سال ۲۰۲۰ تایید کرده اند ، با این اعتماد که وضعیت در طی چند ماه آینده بهبود می یابد.

  به گزارش اگنا در بخش دیگر این اطلاعیه آمده است: با توجه به موارد ذکر شده در بالا شرکت VICTAM و VNU نمایشگاههای اروپا و VNU نمایشگاههای آسیا و اقیانوس آرام به عنوان برگزارکنندگان VICTAM و بهداشت حیوانات و تغذیه آسیا ۲۰۲۰ مسئولیت خود را به عهده گرفتند و با توجه به حقوق آنها برای به تعویق انداختن این رویداد عمل کردند.  ما اطمینان داریم که شما می دانید تصمیم به نفع غرفه داران و بازدید کنندگان ما گرفته شده است. ما شما را در مورد تمام تغییرات و تحولات به روز خواهیم کرد.

  بنا به گزارش اگنا این رویداد که با همکاری مشترک سازمان  VIV  و VICTAM قرار بود در تاریخ ۵-۷ فروردین ماه سال آتی در شهر بانکوک تایلند برگزار گردد به تاریخ ۱۹-۲۱ تیرماه منتقل گردید.