• شماره خبر : 47256۱۸ ۹۹
 • تاریخ انتشار : چهارشنبه, ۲۱ اسفند
 • این صفحه را چاپ کن
 • دولت چین تایید کرد که داروی ضد التهاب Actemra علائم شدید کروناویروس را درمان می نماید

  دولت چین تایید کرد که داروی ضد التهاب Actemra علائم شدید کروناویروس را درمان می نماید

  Acterma - Roche - Coronavirus

  کروناویروس توسط دارویی قدیمی درمان شد؛

  دولت چین تایید کرد که داروی ضد التهاب Actemra علائم شدید کروناویروس را درمان می نماید

  دولت چین تایید کرد که یک داروی ضد التهاب که سالها در بازار موجود است می تواند علائم شدید کروناویروس را درمان کند. این دارو توسط شرکت Roche  سوئیس به عنوان داروی آرتروز بکار برده می شود

  به گزارش واحد بین الملل پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) به نقل از ایندیاتایمز، در حالی که کشورهای جهان به طرز ناامیدی به دنبال راه های جدیدی برای مقابله با عفونت مرگبار هستند یک داروی قدیمی علایم شدید کروناویروس را درمان می نماید.

  Actemra، دارویی ضد التهاب است که توسط داروسازی سوئیسی Roche ساخته شده است که توسط دولت چین برای درمان علائم شدید کروناویروس تأیید شده است. این در حالی صورت می گیرد که کشورها در سراسر جهان به طرز ناامیدی به دنبال راه هایی برای مقابله با عفونت کشنده هستند.

  بنا پست منتشر شده در بلاگ تولید کننده محلی این شرکت، Roche سوئیس تقریباً ۲ میلیون دلار از این دارو  را در شرایط بحرانی به چین اهدا کرده است.

  براساس گزارش های منتشر شده ، ۱۴ بیمار جدی و در شرایط بحرانی که تحت درمان با داروهای فوق در بیمارستان وابسته به دانشگاه علوم و فن آوری چین (USTC) بودند ، نتایج مثبتی را به این دارو نشان دادند.

  به گزارش اگنا؛ از زمان تایید Actemra از یک دهه پیش تا کنون، این دارو برای شرایط التهابی از جمله «طوفان سیتوکین» در بیماران سرطانی جهت سلول درمانی استفاده شده است. این شرکت سوئیسی ، که چین بعد از ایالات متحده بازار شماره ۲ برای محصولات این شرکت می باشد، در حال تهیه تجهیزات تشخیصی برای تشخیص کرونا ویروس است.

  در حال حاضر ، هیچ آزمایش کلینیکی بالینی منتشر شده ای در مورد ایمنی یا اثر بخشی این دارو در برابر ویروس وجود ندارد.

  به گزارش اگنا؛ از زمان گسترش این ویروس در ووهان چین تا کنون در حدود ۹۰ کشور از جمله ایالات متحده، ایتالیا، سوئیس، فرانسه و آلمان و هند ، بیش از ۴۰۰۰ نفر جان خود را از دست داده اند و ۱۲۰ هزار  نفر نیز توسط کرونا ویروس آلوده شده اند.


  کلید واژه ها: