• شماره خبر : 47356
 • تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۳۹۸
 • پرینت این صفحه
 • پیام تسلیت مدیرعامل بانک کشاورزی به خانواده یکی از کارکنان تازه درگذشته به دلیل ابتلا به کرونا

  روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی طی پیامی درگذشت یکی از همکاران این بانک به دلیل ابتلا به ویروس کرونا را تسلیت گفت.

  روح الله خدارحمی مدیر عامل بانک کشاورزی

  مدیرعامل بانک کشاورزی؛

  پیام تسلیت مدیرعامل بانک کشاورزی به خانواده یکی از کارکنان تازه درگذشته به دلیل ابتلا به کرونا

   

  روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی طی پیامی درگذشت یکی از همکاران این بانک به دلیل ابتلا به ویروس کرونا را تسلیت گفت.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا)؛ به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی،جوادپایدار از کارکنان بانک کشاورزی شعبه شهیدبهشتی اردکان استان یزد،روز گذشته به دلیل ابتلا به بیماری کرونا به لقاءالله پیوست.

  بر اساس این گزارش،متن پیام روح اله خدا رحمی به شرح زیر است:

   

  بنام خداوند تسکین دهنده دل ها

   انا لله و انا الیه راجعون،درگذشت همکار عزیزمان  مرحوم جواد پایدار  همکار شعبه شهیدبهشتی اردکان استان یزد را که بر اثر  بیماری ناشى از ویروس کرونا از این جهان فانى رخت بر بست و به لقاءالله پیوست، به همه همکاران عزیز و خانواده ایشان تسلیت عرض مى کنم .

   از درگاه خداى بزرگ براى ایشان و پدر مرحومشان که ایشان هم به تازگى و بر اثر همین بیمارى ازمیان ما رفتند،طلب آمرزش و آرامش مى کنیم  و براى بازماندگان ایشان آرزوى سلامتى و شکیبایی داریم.

   امیدواریم خداى بزرگ هموطنان و همکاران ما را از آسیب بیشتر این بیمارى محافظت کند و به همه ما توان تحمل و مقابله با این بلاى فراگیر عطا فرماید .