• شماره خبر : 31714۲۸ ۹۷
 • تاریخ انتشار : سه شنبه, ۸ اسفند
 • این صفحه را چاپ کن
 • Cherkizovo  از ۳ برابر شدن سود خالص این شرکت در ۲۰۱۷ خبر داد

  شرکت گوشت و مرغ روسیه ای Cherkizovo گزارش داد که سود خالص این شرکت مانند سود خالص بخش طیور، در سال 2017 بیش از 3 برابر شده است.

  Cherkizovo از 3 برابر شدن سود خالص

  Cherkizovo  از ۳ برابر شدن سود خالص این شرکت در ۲۰۱۷ خبر داد

  شرکت گوشت و مرغ روسیه ای Cherkizovo گزارش داد که سود خالص این شرکت مانند سود خالص بخش طیور، در سال ۲۰۱۷ بیش از ۳ برابر شده است.

  به گزارش بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) به نقل از wattagnet، شرکت روسی Cherkizovo از ۱٫۹ میلیارد روبل (۳۴ میلیون دلار آمریکا) در سال ۲۰۱۶، به سود خالص ۵٫۸ میلیارد روبل (۱۰۰ میلیون دلار) در سال ۲۰۱۷ رسیده است.

  سود خالص بخش طیور Cherkizovo در سال ۲۰۱۷ به مبلغ ۴ میلیارد روبل گزارش شده است، که از ۱٫۲ میلیارد روبل در سال گذشته بیشتر است.

  سرگئی میخایلوف، مدیر عامل شرکت Cherkizovo، عملکرد قوی این شرکت را به «کنترل شدید هزینه، تمرکز بر بهره وری و مزایای مدل تجاری همرا با ادغام عمودی» نسبت داد.

  میخایلوف گفت: «از آنجایی که تمرکز ما بر اجرای ابتکارات استراتژیکی ارزش هایی را برای سهامداران به همراه داشت و ما را در چشم انداز مطلوبی قرار داد، از گزارش رشد فروش شرکت و بهبود سود در ۲۰۱۷ خرسند هستیم.»

  Cherkizovo گزارش داد که حجم فروش برای بخش طیور به میزان ۴ درصد نسبت به سال پیش افزایش یافته و به ۵۲۲،۵۰۰ تن رسیده است. این کمپانی اعلام کرده، متوسط قیمت فروش حدود ۴ درصد کاهش یافته، اما این سود از سهام بالاتر محصولات Petelinka در مخلوط فروش، هزینه های پایین تر برای ورودی خوراک و تلاش های مستمر Cherkizovo برای بهبود ترکیب خوراک بدست آمده است.

  این شرکت همچنین گزارش داد که Tambov Turkey، سرمایه گذاری مشترک بین منافع تجاری روسیه و اسپانیا، به هدف خود رسیده و به دلیل کیفیت محصولات بوقلمون خیلی زود رضایت مشتری را جلب کرده است.

  منبع: https://www.wattagnet.com