• شماره خبر : 31357۳ ۹۷
 • تاریخ انتشار : چهارشنبه, ۲۵ بهمن
 • این صفحه را چاپ کن
 • کمک ۱۹۲۲۰ دلاری IPPE به Atlanta Community Food Bank

  برای مبارزه با گرسنگی، نمایشگاه بین المللی تولید و فرآوری 2018 (IPPE) بیش از 19220 دلار برای Atlanta Community Food Bank  از طریق کمپین «Giving Back to Atlanta» جمع آوری کرد.

  IPPE 19220دلار به Atlanta Community Food Bank اهدا می کند

  کمک ۱۹۲۲۰ دلاری IPPE به Atlanta Community Food Bank

  برای مبارزه با گرسنگی، نمایشگاه بین المللی تولید و فرآوری ۲۰۱۸ (IPPE) بیش از ۱۹۲۲۰ دلار برای Atlanta Community Food Bank  از طریق کمپین «Giving Back to Atlanta» جمع آوری کرد.

  به گزارش بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) به نقل از ippexpo، صنایع خوراک، گوشت و مرغ به همکاری با یکدیگر ادامه می دهند تا محصولات غذایی سالم و ایمن عرضه کنند.

  سطوح تولید و بهره وری و پیشرفت های ژنتیکی تنها در دهه گذشته گسترش قابل توجهی داشته است. با این حال، بسیاری از افراد هنوز از گرسنگی رنج می برند. از هر ۷ امریکایی یک نفر و حدود ۷۵۵ هزار نفر در آتلانتا، به صندوق های غذایی و برنامه های خدمات تغذیه برای تغذیه خانواده های خود در هر سال متکی هستند.

  برای مبارزه با گرسنگی، نمایشگاه بین المللی تولید و فرآوری ۲۰۱۸ (IPPE) بیش از ۱۹۲۲۰ دلار برای Atlanta Community Food Bank  از طریق کمپین « Giving Back to Atlanta » جمع آوری کرد. اهدای یک چک به مبلغ ۱۷،۵۰۰ دلار شامل کمک های IPPE و شرکت هاوکینز و ۱۷۲۰ دلار دیگر کمک های فردی افراد مختلف بود که جمع آوری شد.

  بن بورگس، متخصص تامین غذا در Atlanta Community Food Bank گفت: «ما از حمایت مستمر IPPE  و شرکت هاوکینز  از Atlanta Community Food Bank سپاسگزاریم. پشتیبانی  این شرکای ارزشمند، بیش از ۶۰ هزار وعده غذایی برای خانواده ها در  آتلانتا و جورجیای شمالی فراهم می کند. از هر چهار کودک یک کودک با عدم ایمنی خوراک مواجه است.»

  موسسان نمایشگاه IPPE اظهار کردند: «از غرفه داران و شرکت کنندگانی که به کمپین Giving Back to Atlanta کمک کردند تشکر می کنیم. مشارکت شما در مبارزه با گرسنگی در آتلانتا تاثیرگذار خواهد بود.»

  IPPE با حمایت انجمن طیور و تخم مرغ ایالات متحده (USPOULTRY)، انجمن صنایع غذایی آمریکا (AFIA) و موسسه گوشت آمریکای شمالی (NAMI) ، بزرگترین رویداد جهانی صنعت خوراک، مرغ و گوشت در نوع خودش محسوب می شود.

  منبع:

  http://www.ippexpo.org/media/docs/2018_IPPEGivesBack_ACFB.pdf