• شماره خبر : 31346۳ ۹۷
 • تاریخ انتشار : چهارشنبه, ۲۵ بهمن
 • این صفحه را چاپ کن
 • IPPE2018 با بیش از ۳۱ هزار شرکت کننده و در فضایی به وسعت ۵۲۱ هزار فوت مربع

  نمایشگاه بین المللی تولید و فرآوری 2018 (IPPE) با حضور بیش از 31 هزار شرکت کننده در صنعت طیور، گوشت و خوراک از سراسر جهان، تقریبا مشابه سال گذشته برگزار شد. این نمایشگاه با وسعت بیش از 521 هزار فوت مربع فضای نمایشگاه میزبان 1218 غرفه دار بود.

  بیش از 31 هزار شرکت کننده، 521 هزار فوت مربع فضای نمایشگاه

  IPPE2018 با بیش از ۳۱ هزار شرکت کننده و در فضایی به وسعت ۵۲۱ هزار فوت مربع

  نمایشگاه بین المللی تولید و فرآوری ۲۰۱۸ (IPPE) با حضور بیش از ۳۱ هزار شرکت کننده در صنعت طیور، گوشت و خوراک از سراسر جهان، تقریبا مشابه سال گذشته برگزار شد. این نمایشگاه با وسعت بیش از ۵۲۱ هزار فوت مربع فضای نمایشگاه میزبان ۱۲۱۸ غرفه دار بود.

  به گزارش بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) به نقل از wattagnet، ا IPPE بزرگترین رویداد سالانه صنعت خوراک، گوشت و طیور است که توسط انجمن طیور و تخم مرغ ایالات متحده، انجمن صنایع غذایی آمریکا و موسسه گوشت آمریکای شمالی حمایت می شود.

  «وسعت نمایشگاهی امسال، تعداد بازدیدکنندگان و غرفه داران آن، تعریفی از جلسات آموزشی گسترده IPPE، فرصت های شبکه سازی ارزشمند و نمایشگاه های گوناگون در زمینه تکنولوژی، تجهیزات و خدمات نوآورانه است.»

  به گفته موسس های IPPE، هیجان و انرژی  شرکت کنندگان و غرفه داران در سال جاری برای اطمینان از موفقیت و رشد IPPE های آینده ادامه خواهد یافت.

  ویژگی مهم IPPE، وسعت نمایشگاه است. غرفه داران جدیدترین تکنولوژی موجود در تجهیزات، لوازم و خدمات مورد استفاده شرکت های صنعتی را در تولید و فرآوری گوشت، مرغ، تخم مرغ و خوراک به نمایش می گذارند. شرکت های متعدد محصولات جدید خود را با نمایش تمام مراحل صنعت خوراک، گوشت و  طیور، از تولید و فرآوری اولیه تا فرآوری و بسته بندی های بعدی به نمایش می گذارند.

  طیف گسترده ای از برنامه های آموزشی این نمایشگاه را اطلاعات مدیریت صنعت در مورد آخرین مسائل و رویدادها تکمیل کرد. دوره آموزشی امسال شامل بیش از ۱۴۰ ساعت جلسات آموزشی، از فن آوری بسته بندی تا آموزش  تولید خوراک و ارائه محققان از یافته هایشان در مورد رفتار، کیفیت و بیماری طیور بود.

  دیگر رویدادهای برجسته شامل انجمن علمی بین المللی طیور، کارگاه های گوشت، کنفرانس خوراک حیوان خانگی، برنامه TECHTalks، فعالیت های محل برگزاری و برنامه های حمایت شده توسط ناشر بود که همه آنها IPPE 2018 را مهمترین رویداد پروتئین و خوراک سالانه در جهان ساخته است.

  به خاطر داشته باشید که به دلیل Super Bowl 2019 در آتلانتا IPPE به تاریخ ۱۲ تا ۱۴ فوریه ۲۰۱۹ منتقل شده است.

  منبع: https://www.wattagnet.com