آرشیو : اخبار شركتها
 • سعیدیان- مجمع تولیدکنندگان کلسیم فسفات -فسفر ایران توسط دبیر مجمع تولیدکنندگان دی و مونو کلسیم فسفات صورت گرفت؛
  قیمت های جدید دی و مونو کلسیم فسفات برای سال ۹۹ اعلام شد
  خبر _ مجمع تولیدکنندگان دی و مونو ‌کلسیم فسفات با ارسال نامه ای به اعضای خود قیمت مصوب مونو و دی کلسیم فسفات را برای سال 1399 تعیین کرد.
  تاریخ انتشار: دوشنبه, 25 فروردین
 • خبر _ مدیر مجموعه زنجیره یکپارچه تولید گوشت مرغ شرکت کیمند در سال جهش تولید درخواستی را منظور سرپا نگه داشتن جبهه تولید خدمت مقام معظم رهبری ارائه دادند.
  تاریخ انتشار: شنبه, 16 فروردین
 • خبر _ سمینار تخصصی "واکسن و چالش های پیش رو" برای نخستین بار در کشور توسط موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با دعوت از متولیان کمیته واکسیناسیون کشوری، تولیدکنندگان و مصرف کنندگان واکسن به منظور بررسی مشکلات کنونی این حوزه و پایش واکسن های مورد نیاز کشورمان در دهه آینده روز سه شنبه ششم اسفندماه در این موسسه برگزار می شود.
  تاریخ انتشار: شنبه, 3 اسفند
 • گروه ویوان ستاد هفته پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت برگزار کرد؛
  ویوان؛ تنها منتخب و نماینده صنعت دام و طیور در برترین های هفته پژوهش کشوری
  خبر _ شرکت دانش بنیان ویوان تولید کننده افزودنی های خوراک دام و طیور، بعنوان مرکز تحقیق و توسعه نمونه واحد های تولیدی صنعتی و معدنی کشور انتخاب گردید و همچنین یکی از طرح های پژوهشی این شرکت، بعنوان طرح برتر استانی معرفی گردید.
  تاریخ انتشار: دوشنبه, 2 دی
 • خبر _ موسسه رازی علاوه بر تحقیق و تولید فرآورده های بیولوژیک پزشکی، دامپزشکی و پرورش  حیوانات آزمایشگاهی، تحقیقاتی نیز در زمینه بیماری زئونوتیک - بیماری های مشترک بین انسان ، طیور و دام - مانند سالمونلا بر عهده دارد.
  تاریخ انتشار: شنبه, 16 آذر
 • موسسه واکسن و سرم سازی رازی (RVSRI) سرپرست معاونت تحقیقات و فناوری موسسه رازی مطرح نمود؛
  تولید واکسن سالمونلا در برنامه کاری موسسه رازی قرار گرفت
  خبر _ سرپرست معاونت تحقیقات و فناوری موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی گفت: طرح های تحقیقاتی در زمینه تولید واکسن سالمونلا (بیماری مشترک انسان و حیوان) در دستور کار این موسسه قرار گرفته است.
  تاریخ انتشار: دوشنبه, 4 آذر
 • موسسه واکسن و سرم سازی رازی (RVSRI) سرپرست بخش شیمی، تامین مواد اولیه موسسه رازی مطرح کرد؛
  جلوگیری از خروج ارز از کشور با جایگزینی مواد اولیه داخلی توسط موسسه رازی
  خبر _ سرپرست بخش شیمی، تامین مواد اولیه موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی ازجایگزینی مواد اولیه تولید داخل به جای مواد وارداتی خبر داد و گفت: این کار علاوه بر رونق تولید، جلوگیری از خروج ارز و اشتغالزایی، از وقفه در تولید نیز جلوگیری می کند.
  تاریخ انتشار: دوشنبه, 29 مهر
 • خبر _ بزرگترین و مهمترین نمایشگاه بین المللی داروسازی آلمان اکسپوفارم  (expopharm) در تاریخ 25 تا 28 سپتامبر 2019 معادل 3 تا 6 مهر ماه 98 در شهر دوسلدور آلمان برگزار می شود .
  تاریخ انتشار: چهارشنبه, 3 مهر
 • تصاحب ۵ درصد از سهم بازار کشاورزی اتحادیه اوراسیا در گام اول
  مسیر روشن پیش‌ روی کشاورزی ایران با عضویت در اتحادیه اوراسیا
  خبر _ رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی ایران گفت: با عملیاتی شدن موافقت‌نامه موقت تجارت آزاد میان ایران و اوراسیا، در گام اول می‌توان ۵ درصد از سهم بازار کشاورزی این اتحادیه را تصاحب کرد که ارزآوری معادل ۳۷ میلیون دلار برای کشور خواهد داشت.
  تاریخ انتشار: یکشنبه, 24 شهریور
 • خبر _ مشاور سازمان جهانی بهداشت در زمینه کنترل جوندگان، وجود نیروی انسانی مجرب و زیرساخت های مناسب را از امتیازات موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی خواند و گفت: این مجموعه قابل مقایسه و رقابت با مراکز بین المللی است.
  تاریخ انتشار: شنبه, 22 تیر
 • مدیر فروش شرکت بایوران فناوری زیستی طبیعت گرا؛
  فیداکسپو بهترین مکان برای ارتباط با کارخانه جات خوراک است
  خبر _ آرمان مشاوری مدیر فروش شرکت بایوران فناوری زیستی طبیعت گرا اظهار کرد: پنجمین دوره ای است که نمایشگاه فیداکسپو برگزار می‌شود و به مرور با تداوم حضور شرکت‌ها چهره بهتری گرفت از نظر اندازه نسبت به نمایشگاه تهران کوچکتر است اما در مقابل تخصصی است.
  تاریخ انتشار: سه شنبه, 18 تیر
 • توسط شرکت دانش بنیان صدور احرار شرق با نام تجاری "بن زا" صورت گرفت؛
  تولید نسل جدید مکمل های خوراکی بر اساس فناوری «کلات‌های پیشرفته»
  خبر _ مکمل‌های خوراک دام، طیور و آبزیان تولید شده در شرکت دانش بنیان صدور احرار شرق با نام تجاری "بن زا" (بن به معنی ریشه، زا پسوند به مفهوم زایش) محصولات جدیدی است که بر اساس فناوری "کلات‌های پیشرفته" سنتز و تولید می‌شوند.
  تاریخ انتشار: سه شنبه, 18 تیر
 • سرپرست گروه تحقیق توسعه شرکت ماکیان دام پارس؛
  دگردیسی صنعت خوراک دام به سوی بهبود شرایط تولید
  خبر _ امیرعلی امیری سرپرست گروه تحقیق توسعه شرکت ماکیان دام پارس اظهار کرد: نمایشگاه فید اکسپو نسبت به باقی نمایشگاهها تخصصی محسوب می شود و در زمینه دام و طیور فعالیت میکند لذا مخاطبین مخصوص به خود را دارد ...
  تاریخ انتشار: سه شنبه, 18 تیر
 • رئیس هیئت مدیره شرکت کیان فارمینو ؛
  تبادلات ارزی بزرگترین مشکل صنعت خوراک دام
  خبر _ داوود حسینی رئیس هیئت مدیره شرکت کیان فارمینو اظهار کرد: این نمایشگاه تخصصی ترین نمایشگاه مربوط به مواد غذایی و خوراک دام است و قطعاً این نمایشگاه برای آشنایی موثرترین است.
  تاریخ انتشار: دوشنبه, 17 تیر
 • مدیرعامل فید ایران صنعت؛
  ثبات قیمت بازار را از رکود نجات می دهد
  خبر _ حمید احمدی مدیرعامل فید ایران صنعت در رابطه با وضعیت خوراک دام در کشور گفت: در حال حاضر بیشترین مشکلی که داریم نوسان قیمت است ممکن است گرانی تاثیری نداشته باشد اما نوسانات قیمت مانع خدمت رسانی ما می شود و به صنعت ضرر رسانده است ما منتظر ثبات مانده ایم و تا به ثبات نرسیم این رکود وجود دارد.
  تاریخ انتشار: دوشنبه, 17 تیر
 • خبر _ مهدی محسنیان مدیر عامل شرکت سها آگرین تک اظهار کرد: از ابتدای کار فیداکسپو ما در آن شرکت کردیم. علت شرکت هر ساله ما این بود که این نمایشگاه بستری را برای تبلیغ فراهم می کند که بازدیدکنندگان آن متخصصین و مصرف کنندگان اند.
  تاریخ انتشار: یکشنبه, 16 تیر
 • متخصص تغذیه دام گروه مشاورین پارسا؛
  واردات افزودنی های صنعت خوراک دام با مشکل مواجه است
  خبر _ مقداد جهانی مقدم متخصص تغذیه دام از گروه مشاورین پارسا اظهار کرد: این نمایشگاه یک عرصه برای این است که شرکت ها، واردکنندگان، تولید کنندگان و توزیع کنندگان محصولات خود را به بخش هدف صنعت که مشتریان محسوب می شوند، عرض کنند.
  تاریخ انتشار: یکشنبه, 16 تیر
 • خبر _ سیامک گوهرخای مدیر عامل شرکت پارسیان اکسیر آریا اظهار کرد: نمایشگاه تخصصی قطعا تاثیر مثبتی در صنعت دارد اما با توجه به وضعیت موجود نمایشگاه انتظارات ما را برآورده نمی کند از نظر تعداد شرکت‌کننده و بازدید کننده در حال حاضر کاهش داشته ایم.
  تاریخ انتشار: یکشنبه, 16 تیر
[ajax_dropdown 85]