چرا اگنا؟

پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران(اگنا) AGNA.IR براساس آمار بسیاری از سایتهای تحلیل ترافیک اینترنت از پربیینده ترین سایتهای کشاورزی است و با توجه به ماهیت سرویس خود توانسته است مخاطبان و کاربران ایرانی و فارسی زبان زیادی را جذب کند.
بازدیدکنندگان اگنا جامعه ای از کاربران فارسی زبان در ایران و خارج از کشور هستند که نویسنده یا خواننده اطلاعات صنعت مرغداری می‌باشند. آنها ممکن است خواننده یک مطلب با موضوع خبری، سیاسی، اقتصادی، صنفی، علمی یا تحلیلی باشند و با توجه به حجم بالا و تنوع موضوعی در اگنا گستره زیادی از کاربران فارسی زبان و با سلایق، جنسیت، سن و تحصیلات و زیرگروه های مختلف هر روز به اگنا سر زده و آنها را مطالعه می کنند. چنین جامعه ای میتواند مخاطب مناسبی برای بسیاری از شرکتها، تاجران و صاحبان مشاغل جهت معرفی و تبلیغ محصولات یا خدمات ایشان باشد.
اگنا با توجه به این موضوع و با مطالعه بازار ایران و همچنین درک نیازهای سفارش دهندگان آگهی اقدام به ارائه شیوه خاص و مناسبی جهت تبلیغ و نمایش آگهی محصولات ،خدمات و معرفی محصولات و شرکتهای صنعت دام و طیور  نموده است. مزیت استفاده از سرویس و خدمات تبلیغاتی در اگنا قیمت معقول آن با توجه به تعداد نمایش، مدت بالای نمایش و استفاده از مخاطبان واقعی بالا میباشد.

تعرفه آگهی

جدول تعرفه نمایش آگهی بر اساس تعداد نمایش در صفحات وبلاگها
کلاس محل آگهی سایز (پیکسل) میزان نمایش تعرفه آگهی به ریال
A بنر بالای سایت در قسمت Header ۱۲۰ * ۷۰۰ یک ماه ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰
B بنر میانی ۱۰۰ * ۳۰۰ یک ماه ۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰
C بنر سمت چپ ۱۰۰ * ۲۵۰ یک ماه ۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰
D گزارش تصویری ۲۰ فریم عکس نا محدود ۱۵٫۰۰۰٫۰۰۰
E پکیج خبری سمینار شامل: خبر + مصاحبه + گزارش کامل سمینار + گزارش تصویری ۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰


مشخصات بنرها
حداکثر حجم قابل قبول برای بنرها بیست و نه کیلو بایت ( ۲۵۰KB) می‌باشد. بنرها میتواند در فرمت تصویر GIF یا  JPG  باشند.
لازم به ذکر است که در صورتی که حجم فایل بنر بالاتر از اندازه مشخص شده باشد آگهی فعال نخواهد شد. همچنین در صورت استفاده از بنر فلش لینک مرتبط با آن نیز میبایست در زمان طراحی بنر توسط طراح بنر در آن قرار گیرد.بنرهای فلش فقط میتوانند حاوی یک لینک باشند که پس از کلیک کاربر فعال شود و استفاده از هرگونه اسکریپت برای فعال سازی لینک یا فراخوانی آدرس وب یا ارسال اطلاعات بدون خواست کاربر غیر مجاز می باشد.
برای آگهی هایی که بنرهای تصویری (فرمت GIF یا JPG ) استفاده میکنند امکان ثبت کلیک وجود داشته و آگهی دهنده در صورت استفاده از بنرهایی با این فرمت میتواند کلیک لاگ را در پنلی که از طرف سایت در اختیار وی قرار داده می شود نیز بصورت آنلاین مشاهده کند.

نحوه پرداخت
پس از انتخاب کلاس تبلیغات مبلغ آنرا به شماره حساب ۵۱۵۴۵۸۳۴۸۰  بانک ملت به نام محمد مسعودی واریز نمایید و تاریخ، کد شعبه، میزان مبلغ واریز شده و شماره سند (فیش واریزی) را همراه بنر (تصویر آگهی) و لینک مرتبط با آگهی به ایمیل ads@agna.ir ارسال نمایید. جهت واریز اینترنتی (ساتنا یا پایا) نیز میتوانید از شماره شبا IR06  ۰۱۲۰  ۰۰۰۰  ۰۰۰۰  ۵۱۵۴  ۵۸۳۴  ۸۰ استفاده کنید و مشخصات واریزی و نام واریزکننده را ارسال نمایید.
همچنین می‌توانید مبلغ آگهی را از طریق شماره کارت 
۶۱۰۴٫۳۳۷۸٫۰۲۴۶٫۳۹۴۱  بانک ملت به نام محمد مسعودی واریز نمایید و تاریخ واریز، میزان مبلغ واریز شده و شماره کارت واریز کننده  را همراه بنر و لینک مرتبط با آگهی به ایمیل اشاره شده ارسال نمایید. توجه کنید مشخصات واریزی را نهایتاً تا پانزده روز پس واریزی به اطلاع ما رسانده و تایید آنرا دریافت کنید در غیر اینصورت سایت هیچ مسولیتی برای بررسی و تایید واریزی شما نخواهد داشت.همچنین توجه داشته باشید که واریز مبلغ آگهی به معنای قبول قوانین سایت و تایید نهایی سفارش آگهی است بنابراین حتما قبل از واریز مبلغ شرایط و قوانین جذب آگهی را مطالعه فرمایید.

نحوه سفارش آگهی
جهت سفارش آگهی کافیست با توجه به کلاس تبلیغاتی مدنظرتان مبلغ آنرا به حساب بانکی اشاره در همین صفحه واریز نمایید و مشخصات مبلغ واریزی (تاریخ،مبلغ واریزی و…) را همراه با تصویر آگهی (بنر) و لینک مرتبط با آن به ایمیل بخش تبلیغات ارسال نمایید. واریزی و همچنین آگهی ارسال شده بررسی و ظرف دو تا سه روز کاری آگهی شما فعال خواهد شد. به محض فعال شدن آگهی ایمیلی جهت اطلاع شما ارسال خواهد شد.
اگر برای نخستین بار است که سفارش آگهی می دهید و نسبت به محتوای سایت و پذیرش آن شک دارید می‌توانید ابتدا آدرس سایت و یا تصویر آگهی را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید تا بررسی و در صورت تایید به اطلاع شما برسد. در این زمینه قوانین و شرایط جذب آگهی که در همین صفحه اشاره شده است را نیز مطالعه کنید.
جهت اطلاعات بیشتر و سفارش آگهی میتوانید با ایمیل ads@agna.ir و یا با تلفن ۰۹۱۲۳۴۹۰۳۱۵ تماس حاصل کنید.
همچنین ساکنین خارج از کشور علاوه بر ایمیل و تلفن بالا می‌توانند با دفتر نمایندگی جذب تبلیغات سایت در کانادا که اطلاعات آن در همین صفحه درج شده تماس بگیرند.

قوانین و شرایط جذب آگهی

از پذیرش آگهی سایتهای  حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.
نمایش و درج آگهی پس از واریز وجه و هزینه تبلیغات در حساب مسئولین سایت  و یا دفتر بازرگانی آن انجام پذیر خواهد بود.
درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در بلاگفا (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در بلاگفا باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.
هر آگهی(بنر) تنها میتواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.
مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال بلاگفا در قبول بنر و آگهی مختار است.
تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور ایران و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار آگهی باشد.
طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده میباشد و در صورت نیاز تیم بلاگفا آماده همکاری جهت طراحی بنر میباشد که هزینه آن بصورت مجزا محاسبه خواهد شد.
پذیرش آگهی مربوط به فعالیتها یا شخصیتهای سیاسی تنها پس از هماهنگی با مدیران سایت امکان پذیر خواهد بود.
در صورتی که محتوا آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.
در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط  نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی  یا وزرات ارشاد)  نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
پیشنهاد میکنیم قبل از واریز مبلغ آگهی نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید از طریق پست الکترونیک در اختیار مدیران یا بخش بازرگانی سایت قرار دهید تا ضمن بررسی آن اگر احیانا از پذیرش تبلیغ معذور بودیم دچار مشکل نشوید.
واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است.وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد.همچنین آگهی دهنده موظف است بنر خود را دقیقا مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت تهیه و ارسال نماید.مشکلات فنی سایت آگهی دهنده مسئولیتی برای بلاگفا نخواهد داشت و همچنین در صورتی که به هر دلیلی از جمله تخطی از قوانین سایت یا درخواست مراجع ذیصلاح نمایش آگهی متوقف شود مسئولیتی بر عهده بلاگفا نبوده و آگهی دهنده مسئول هرگونه ضرر و زیان خواهد بود.

برخی از مواردی که از پذیرفتن آگهی آنها معذوریم

شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی
تبلیغات شبکه ها و سایتهای کسب در آمد براساس کلیک ( Pay Per Click ) یا همکاری اشتراکی
گروههای ایمیل (مانند گروههای یاهو ) و هر گونه بانک اطلاعات ایمیلها و شیوه های جذب ایمیل کاربران یا ارسال ایمیل بصورت انبوه
شبکه های اجتماعی ، دوستیابی و سایتهایی که فعالیتی مشابه با سرویس وبلاگ دارند یا به نحوی چنین سایتی را تبلیغ میکنند.
فروشگاهها یا وبلاگهایی که در سایتهای میزبانی رایگان ، شبکه های اجتماعی، یا سرویس های وبلاگ  دیگر(بغیر از  بلاگفا) میزبانی می شوند
سایتهایی در زمینه انتشار موزیکهای غیر مجاز یا بدون مجوز از وزارت ارشاد فعالیت میکنند.
هرگونه آگهی و تبلیغی که باعث وهم بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود.
سایتهایی که به نحوی محتوای سایتهای فیلتر شده توسط نهادهای ناظر بر اینترنت در ایران در اختیار کاربران قرار می دهند یا آنها را تبلیغ میکنند.
بنرهایی که از تصاویر ترسناک یا دلخراش استفاده می کنند و همچنین هرگونه بنری که از تصاویر زنان استفاده ابزاری کرده باشد.
هرگونه آگهی که کاربر را مستقیما به صفحه یا فرمی هدایت کند که اطلاعات کاربر مانند نام، ایمیل یا تلفن وی را دریافت کند.

نحوه تماس و سفارش آگهی برای افراد خارج از کشور
ساکنین خارج از کشور که تمایل به نمایش آگهی خود در سایت بلاگفا دارند میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین نحوه پرداخت بصورت ارزی یا آنلاین میتوانند با شرکت AvianTech Co. (نماینده جذب تبلیغات پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران(اگنا) در کانادا)  با استفاده از ایمیل info@agna.ir و یا شماره تلفن ۰۰۱۶۰۴۵۶۱۶۳۱۵  تماس بگیرند.