پیام تبریک رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور به رییس جمهور منتخب ایران
پیام تبریک رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور به رییس جمهور منتخب ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران اگنا، احمدکبیری رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی کشور در پیامی به رییس جمهور منتخب ایران تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است: جناب آقای دکتر روحانی رییس جمهور محبوب و منتخب ملت رشید ایران با اهدای صمیمانه ترین درودها ازطرف خود و صدها هزارجوان […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران اگنا، احمدکبیری رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی کشور در پیامی به رییس جمهور منتخب ایران تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر روحانی

رییس جمهور محبوب و منتخب ملت رشید ایران

با اهدای صمیمانه ترین درودها ازطرف خود و صدها هزارجوان فرهیخته عضوسازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور پیروزی غرورآفرین شما را که نتیجه خواست ملت آگاه و آزادی خواه ایران است به حضور جنابعالی و مردم حماسه ساز تبریک عرض میکنم.
این افتخارآفرینی که نشانه عزم و اراده ملت برای حرکت در مسیر عقلانیت و تعامل با جهان است از یک طرف فرصتی بی بدیل را برای توسعه و تحول و پیشرفت ایران عزیز فراهم نموده و از طرف دیگر مسولیت دولت محترم را در پاسخ گویی به خواست ملت دو چندان می نماید.
یکی از خواسته های بحق مردم بخصوص جوانان تحصیلکرده کشور تدارک برنامه ای اساسی برای رونق کسب و کار و ایجاد اشتغال است.

این سازمان با بیش از۲۲۰۰۰۰نفر عضو در مقاطع کارشناسی تا دکتری در رشته های مختلف کشاورزی آمادگی خود را برای کمک و همراهی با دولت محترم در زمینه اجرای طرحهای اقتصاد مقاومتی در بخش کشاورزی و افزایش بهره وری اعلام می نماید.
امید است با تدبیرحضرتعالی و همت دولت محترم و همراهی ملت شاهد پیشرفت روز افزون ایران عزیز باشیم.

احمدکبیری

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی کشور